Вітаємо викладачів кафедри аудиту з почесними нагородами!15 Грудня 2016р.

ВІТАЄМО ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ АУДИТУ
З ПОЧЕСНИМИ НАГОРОДАМИ!
23 листопада 2016 року відбулась знакова подія − відзначення ювілейної дати 110-ї річниці ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».
З цієї нагоди за особисті видатні досягнення у сфері аудиторської діяльності, а також бухгалтерської професії, за постійну організаційну та іншу підтримку діяльності АПУ рішенням Аудиторської палати України від 14.11.2016р. № 333 «Про нагородження відзнаками АПУ» були нагороджені
Знаком пошани Аудиторської палати України:
завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Олена Анатоліївна Петрик
та викладачі кафедри аудиту:
доктор економічних наук Катерина Петрівна Проскура, кандидат економічних наук, доцент Щербакова Наталія Андріївна та старший викладач Кириленко Сергій Анатолійович.

За активне багаторічне сприяння у розвитку аудиторської діяльності в Україні ВПГО «Спілка аудиторів України» рішенням Ради від 23 вересня 2016 року №6-16 нагородила нагрудним знаком «За високий професіоналізм»:
завідувача кафедри, доктора економічних наук,професора Олену Анатоліївну Петрик та професора кафедри, доктора економічних наук, професора Валерія Петровича Бондаря.
За значний вклад у розвиток науки в економічний сфері та активну участь у підготовці висококваліфікованих спеціалістів від Головного управління Державної фіскальної служби України у м. Києві була нагороджена Подякою професор кафедри, доктор економічних наук Катерина Петрівна Проскура.
Також за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність наказом ректора ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» від 18.11.2016 р. № 928-к була нагороджена Почесною грамотою
заступник завідувача кафедри, кандидат економічних наук, доцент
Ірина Ігорівна Матієнко-Зубенко.

На урочистостях нагороди вручали особисто від АПУ – Голова Аудиторської палати України О.В. Гачківський, від ВПГО «Спілка аудиторів України» – Президент САУ Н.І. Гаєвська, від Головного управління Державної фіскальної служби України у м. Києві – заступник начальника ГУ ДФС у м. Києві О.В. Варгіч.
Вітаємо колег з нагородами та бажаємо подальших успіхів.