ВІТАЄМО переможців та всіх учасників 85-тої наукової студентської конференції «Інноваційний прорив України: креативні ідеї та проекти»07 Травня 2018р.

25 квітня 2018р. у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» було проведено загальноуніверситетську студентську наукову конференцію «Інноваційний прорив України: креативні ідеї та проекти».

Викладачі та студенти факультету обліку та податкового менеджменту взяли активну участь в конференції, зокрема кафедрою аудиту було забезпечено роботу двох платформ: «Інноваційний розвиток аудиту: головні виклики та перспективи професії» в якій взяли участь 20 студентів, які презентували 13 доповідей та «Застосування інформаційних систем і технологій в обліку, аналізі, аудиті та оподаткуванні: інноваційний підхід» в якій взяли участь 25 студентів, які презентували 16 доповідей.

Студенти виступили з цікавими доповідями за результатами власних досліджень з наочним їх представленням у вигляді презентацій, в кінці виступів відбувалася жвава дискусія та обговорення дискусійних питань. За результатами роботи обох платформ було нагороджено грамотами за 1 місце студентів з найбільш цікавими та дискусійними доповідями та сертифікатами за 2 та 3 місце активних учасників.

1. Платформа «Інноваційний розвиток аудиту: головні виклики та перспективи професії».

Керівник: Петрик Олена Анатоліївна – д.е.н., професор, завідувач кафедри аудиту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».

Модератор: Слободяник Юлія Борисівна – д.е.н., професор, заступник завідувача кафедри аудиту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».

За результатами роботи платформи «Інноваційний розвиток аудиту: головні виклики та перспективи професії» визначено наступних переможців:

Грамоту за 1 місце отримали:

Бадьїна Аліна Володимирівна

Галата Анна Олегівна

Грищенко Юлія Сергіївна

Демко Роман Олегович

Чапайло Вікторія Олегівна

Шевчук Ганна Віталіївна

Шинкар Юлія Степанівна

Сертифікат за 2 місце видано:

Волобуєвій Людмилі Володимирівні

Скрипник Тетяні Олегівні

Марченко Олені Миколаївні

Мірко Ірині Олександрівні

Гвоздьовій Діані В’ячеславівні

Власюк Олені Валентинівні

Сертифікат за 3 місце видано:

Мартиненко Вікторії В’ячеславівні

Гижку Сергію Анатолійовичу

Сенюті Ігорю Вікторовичу

Прилуцькій Аліні Віталіївні

Каландирець Оксані Володимирівні

Захаровій Ганні Едуардівні

Деркачу Артему Олександровичу

2. Платформа «Застосування інформаційних систем і технологій в обліку, аналізі, аудиті та оподаткуванні: інноваційний підхід».

Керівник: Матієнко-Зубенко Ірина Ігорівна – доцент, к.е.н., заступник завідувача кафедри аудиту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».

Модератор: Гойло Н.В. – к.е.н., доцент кафедри аудиту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».

За результатами роботи платформи «Застосування інформаційних систем і технологій в обліку, аналізі, аудиті та оподаткуванні: інноваційний підхід» визначено наступних переможців:

Грамоту за 1 місце отримали:

Бухтоярова Наталія Миколаївна

Сеник Катерина Сергіївна

Грищенко Юлія Сергіївна

Шинкар Юлія Степанівна

Юрченко Валерія Миколаївна

Козир Юлія Михайлівна

Коломієць Марія Русланівна

Мачушинець Вікторія Володимирівна

Сертифікат за 2 місце видано:

Бадьїній Аліні Володимирівні

Галаті Анні Олегівні

Ковальчуку Антону Ігоровичу

Чухрі Катерині Іванівні

Безбах Дар’ї Віталіївні

Духовській Ользі Андріївні

Новак Ангеліні Ігорівні

Севастян Яні Валентинівні

Поліщук Марії Вадимівні

Таранік Тетяні Сергіївні

Сертифікат за 3 місце видано:

Бураченко Антоніні Михайлівні

Бенхімі Юлії Сергіївні

Цегельній Лілії Олександрівні

Гижку Сергію Анатолійовичу

Мартиненко Вікторії В’ячеславівні

Запотоцькій Тетяні Романівні

Козловій Ірині Вадимівні

Дякуємо всім учасникам та вітаємо переможців!