Факультет обліку та податкового менеджменту

Здобутки кафедри

 

 

Отримані практичні результати науково-дослідної роботи були використані при написанні монографій, наукових статей, навчально-методичної літератури, підручників і посібників та впроваджені в навчальний процес. В цілому за останні п’ять років кількість опублікованих наукових і навчально-методичних робіт становить 507 праць, в т.ч. монографій – 13, наукових статей – 223, тез доповідей на конференціях – 253, підручників, навчальних посібників – 18. З метою підвищення якості навчального процесу, наукові здобутки викладачів використані при підготовці та доопрацюванні навчальних планів, посібників та підручників за науками і дисциплінами, викладання яких забезпечується кафедрою.

Особливо увага приділяється науковій роботі студентів, з цією метою на кафедрі успішно функціонує науковий студентський  гурток з бухгалтерського обліку та оподаткування. Студенти постійно приймають участь у фахових Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах наукових робіт, дипломних магістерських робіт та займають призові місця.

 

Присуджено премію імені М.І. Туган-Барановського та вручено Диплом Президії НАН України

  д.е.н., професору Ловінській Людмилі Геннадіївні

   Президія Національної академії наук України (на засіданні 8 лютого 2017 року) присудила премію доктору економічних наук Ловінській Людмилі Геннадіївні та нагородила Дипломом імені М.І. Туган-Барановського за цикл праць з обліку та фінансової звітності як інформаційної основи антикризового управління в умовах глобалізації.

   Президент Національної академії наук України, академік НАН України Б.Є. Патон вручив професору Ловінській Л.Г. Диплом президії НАН України.

        

 

 

 

Акредитація АССА за рівнем F1-F4, F7

   Магістерська програма "Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю" є акредитованою Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА, Association of Chartered Certified Accountants) за рівнями F1-F4, F7.

ACCREDITED PROGRAMME

   Програма дає право отримувати заліки за такими іспитами:

   F1 - Бухгалтер на підприємстві (Роль бухгалтера в бізнес-середовищі)

   F2 - Управлінський облік

   F3 - Фінансовий облік

   F4 - Корпоративне та підприємницьке право         

   F7 - Фінансова звітність

 

 

Навчання на студії «Подвійний диплом» у Сопотській вищій школі (Польща)

Студенти обліково-економічного факультету ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» спеціальності «Облік і оподаткування»,  магістерських програм «Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю» та «Оподаткування підприємницької діяльності», отримали унікальну можливість отримання подвійного диплому в рамках реалізації договору про подвійні дипломи між ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Вищою Сопотською школою (Польща).

Вищезазначеним студентам надано можливість навчання у Cопоті в межах магістерської програми, фінансованої за рахунок гранту Европейського Союзу. За умовами останнього, учасники навчання на студії «Подвійний диплом» здобувають можливості вивчити польську мову та удосконалити ділову англійську; проходити практику на міжнародних фірмах, осередки та підрозділи яких знаходяться в Сопоті та Гданську. За умовами гранту, учасники проекту отримуватимуть часткове стипендіальне забезпечення.

 

Акредитація CIMA за операційним рівнем

CIMA_logo_fullДиплом CIMA (Chartered Institute of Management Accountants - Інститут дипломованих бухгалтерів управлінського обліку) – це доказ високого рівня фінансової кваліфікації. Кваліфікація CIMA вважається найавторитетнішою у сфері економіки, обліку, оподаткування та фінансового менеджменту.

У лютому 2017 р. бакалаври та магістри спеціальності «Облік та оподаткування» обліково-економічного факультету ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» отримали акредитацію за операційним рівнем кваліфікації CIMA.

Відповідно, нашим випускникам зараховуються дисципліни сертифікаційного та операційного рівнів:

ОПЕРАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ

E1

Менеджмент організацій

P1

Управлінський облік

F1

Фінансова звітність та оподаткування

СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ

BA1

Основи економіки та бізнесу

BA2

Основи управлінського обліку

ВА3

Основи фінансового обліку

BA4

Основи етики, корпоративного управління та підприємницького права

Звання АСМА (Associate of The Chartered Institute of Management Accountants), яке отримують фахівці, що пройшли всі рівні кваліфікації, – запорука успішності кандидата на професійній ниві як в Україні так і за кордоном.

image1

21 і 25 листопада 2017 року відбувся міжнародний конкурс «Фінансовий лідер майбутнього» за участю студентів факультету обліку та податкового менеджменту та підтримки АССА     

21 і 25 листопада 2017 року студенти факультету обліку та податкового менеджменту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» взяли участь у міжнародному конкурсі «Фінансовий лідер майбутнього», який проводила АССА для студентів економічних спеціальностей бакалаврських та магістерських програм університетів Центральної та Східної Європи з 17 європейських країн та показали гарні результати!

Метою конкурсу була можливість перевірити свої знання у сфері бухгалтерського обліку студентам університетів. Конкурс складався з 30-хвилинного онлайнового тесту з 30 питань з управлінського та фінансового обліку. За 1, 2 і 3-є місця студенти отримали чудові призи - сучасні планшети.

Вітаємо студентку 5 курсу факультету обліку та податкового менеджменту Юлію Козій, яка достойно представила наш університет та показала, що знання, отримані на факультеті обліку та податкового менеджменту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відповідають високим стандартам якості освіти серед університетів Центральної та Східної Європи.

 

Остання редакція: 18.04.18