25 лютого 2017 року відбулася церемонія вручення дипломів21 Березня 2017р.

25 лютого 2017 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістра випускникам денної форми навчання обліково-економічного факультету ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Церемонію вручення дипломів проводив декан обліково-економічного факультету Бондар Микола Іванович. Особисті привітання випускникам висловили завідувач кафедри обліку і оподаткування професор Шигун Марія Михайлівна, професор кафедри обліку і оподаткування Єфіменко Василь Іванович. Святкові привітання також висловили завідувачі випускових кафедр – Кіндрацька Любомира Максимівна та Петрик Олена Анатоліївна.

Вітаємо випускників обліково-економічного факультету з успішним завершенням навчання! Бажаємо нашим магістрам успіху у подальшому професійному становленні та зростанні!