Вітаємо д.е.н., проф. Ловінську Л.Г. з присудженням премії імені М.І. Туган-Барановського та врученням Диплому Президії НАН України25 Квітня 2017р.

Президія Національної академії наук України (на засіданні 8 лютого 2017 року) присудила премію доктору економічних наук Ловінській Людмилі Геннадіївні та нагородила Дипломом імені М.І. Туган-Барановського за цикл праць з обліку та фінансової звітності як інформаційної основи антикризового управління в умовах глобалізації.

Президент Національної академії наук України, академік НАН України Б.Є. Патон вручив професору Ловінській Л.Г. Диплом президії НАН України.

Колектив кафедри обліку і оподаткування ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» вітає доктора економічних наук, професора Ловінську Людмилу Геннадіївну з присудженням премії та нагородженням Дипломом та бажає творчої наснаги у науковій діяльності.