Облiково-економiчний факультет

23 ТРАВНЯ 2017 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА27 Червня 2017р.

23 травня 2017 р. відбулося чергове засідання наукового гуртка, що функціонує при кафедрі обліку і оподаткування. Цілий семестр студенти з викладачами дискутували і обговорювали різноманітні актуальні проблеми теорії та практики бухгалтерського обліку. Завершили науковий сезон-2017 р. розглядом проблеми існування професії бухгалтерського обліку та сутності бухгалтерського обліку, його ролі в економіці України.

Причому науковий диспут провели студенти другого курсу, а від того було спекотно і гостро – маленькі бухгалтери не йдуть на компроміс!

Цікавими були доповіді щодо того, які технології сьогодні використовуються для ведення бухгалтерського обліку – їх позитивні моменти та недоліки. Досить жорстко постало питання, чи варто здобувати професію бухгалтера і чому. На радість усіх, учасники гуртка прийшли до висновку, що бухгалтер – одна з найкращих професій і потрібно лише розвиватися і постійно вдосконалювати свої навики.

Завершальною оптимістичною нотою стало викладення думки щодо того, що бухгалтерський облік – це не лише ремесло, а мистецтво розвитку підприємства, удосконалення економіки.

У цілому, учасники засідання зробили наукову дискусію цікавою, яскравою, нестандартною і повною задоволення від гармонії системи бухгалтерського обліку.

Підвівши підсумки дискусій та виділивши особливі риси кожної із доповідей, організатори-модератори гуртка проф. Остап'юк Н.А. та доц. Супрович Г.О., вручили грамоти та подарунки учасникам в наступних номінаціях:

1. Актуальність наукового дослідження - Ковальова Олена, Молдавська Анастасія, студентки 2-го курсу. Науковий керівник – старший викладач кафедри обліку і оподаткування Дунаєва М.В.
  2. Актуальність теми і якісна презентація наукової роботи - Бабій Ольга, Стрілець Анна, студентки 2-го курсу. Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування Супрович Г.О.
  3. Творчий підхід до розкриття теми дослідження - Давидкова Катерина, Єфіменко Яна, студентки 2-го курсу. Науковий керівник – старший викладач кафедри обліку і оподаткування Дунаєва М.В.
  4. Практичне спрямування дослідження – Семенюк Іван, студент 2-го курсу. Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування – Кірданов М.Г.
  5. Практичне спрямування дослідження – Дорошук Наталія, Шум Марина, студентки 2-го курсу. Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування – Кірданов М.Г.
  6. Актуальність наукового дослідження – Дудлів Надія, Махиня Ірина, студентки 2-го курсу. Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування – Супрович Г.О.
  7. Цікавий науково-дослідний підхід у роботі – Павленко Валентин, студент 2-го курсу. Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування – Супрович Г.О.
  8. Творчий підхід до розкриття теми дослідження – Марченко Денис, студент 2-го курсу. Науковий керівник – старший викладач кафедри обліку і оподаткування Дунаєва М.В.
  9. Змістовна прикладна доповідь та її візуальне супроводження – Бабай Владислава, студентка 2-го курсу. Науковий керівник – старший викладач кафедри обліку і оподаткування Дунаєва М.В.

Організатори-модератори гуртка проф. Остап'юк Н.А. та доц. Супрович Г.О. висловлють велику подяку керівникам, які бездоганно підготували студентів та студентці 2-го курсу Єфіменко Яні за допомогу в організації та проведенні наукового гуртка. Також дякуємо Голові Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів КНЕУ Чабанюк Ользі Анатоліїівні за надану спонсорську допомогу та усім, хто завітав на чергове засідання гуртка і приймав участь в дискусії. Усім присутнім + 5 до карми.