Відбувся науково-практичний семінар на тему «Аналіз змін в податковому законодавстві та огляд актуальної податкової практики», проведений кафедрою обліку і оподаткування спільно з інститутом обліку та кафедрою аудиту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»19 Лютого 2018р.

15 лютого 2018 року кафедрою обліку і оподаткування спільно з Інститутом обліку та кафедрою аудиту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» було проведено науково-практичний семінар на тему «Аналіз змін в податковому законодавстві та огляд актуальної податкової практики» згідно із Планом проведення науково-практичних конференцій та семінарів з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2018 рік.

У рамках проведення семінару було виділено 3 блоки:

Блок 1. Податок на прибуток. Трансфертне ціноутворення.

Доповідач: Сушко Дмитро Сергійович, к.е.н., доцент, судовий експерт, сертифікований аудитор, член АПУ, керуючий партнер «PSP Audit».

Блок 2. Податок на додану вартість: огляд змін та актуальної практики 2018 р.

Доповідач: Проскура Катерина Петрівна, д.е.н., професор, судовий експерт, сертифікований аудитор, професор кафедри аудиту КНЕУ.

Блок 3. Викладання спеціальних дисциплін: інструменти активізації студентів.

Доповідач: Остап’юк Наталія Анатоліївна, д.е.н., професор, сертифікований аудитор, професор кафедри обліку і оподаткування, директор Інституту обліку КНЕУ.

Всі присутні учасники прийняли активну участь в обговоренні винесених на розгляд питань, ставили багато дискусійних питань, чим показали значну зацікавленість тематикою заходу, підтвердили високу якість та корисність представленої інформації для підвищення власної обізнаності в актуальних питаннях податкового законодавства України.

Дякуємо доповідачам за змістовні доповіді, а учасникам - за активну участь в обговоренні!