Друге засідання студентського наукового гуртка06 Березня 2017р.

Першого березня 2017 року на ОЕФ відбулося чергове засідання Наукового студентського гуртка кафедри обліку і оподаткування.

Напевно, енергія весни та відновлення всього у цей чарівний період року визначиланезвичайність тем дискусії та її форми: засідання проводилося одразу на двох мовах – англійській та українській – і охопило проблеми організації та відображеннявбухгалтерському обліку проблемних об'єктів.

Зокрема, гостро прозвучала доповідьстудентки 5-го курсуОлефіренко Анни, яка висвітлила болючі питання розрахунків з працівниками в світлі законодавчих новацій 2017 року.Окресливши складності введення в господарський обіг усіх нормативних вимог в частині працевлаштування і оплати праці,Анна розглянула можливості пом'якшення негативних наслідків даних процесів.

Інноваційно прозвучали проблеми відображення в обліку створення та використання штучного інтелекту в доповідістудентки 5-го курсуПономаренко Анни «Проблемні питання  організації обліку основних засобів на підприємстві». В процесі бурхливих обговорень представленої позиції учасники гуртка
наголосили на низціактуальнихпроблем, які доведеться вирішувати, але вже на рівні наукових досліджень навіть факультету.

Нестандартною виглядала доповідьстудентки 5-го курсуГрищенко Тетяни, якадетально проаналізувала МСФЗ 15 і визначиласкладні ділянки обліку доходів. Найбільше питань викликали підходи до оцінки та визнання
доходів, порядкуїхвідображення у звітності, способів управління їх рівнем за рахунок зміни обліковоїполітики.

Студентки Печерська Ніна та Шевцова Анастасія, доповідаючи англійською мовою, здійснили детальний аналіз особливостей організації бухгалтерського обліку в Україні.

Підвівши підсумки дискусій та виділивши особливі риси кожної із доповідей, проф. Остап'юк Н.А. та доц. Супрович Г.О., вручили грамотита подарунки учасникамв наступних номінаціях:

1.   Високий рівень знань та активна участь – Грищенко Тетяна, ОПД-503і. Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування Г.О. Супрович.

2.   Змістовна прикладна доповідь та її візуальне супроводження – Олефіренко Анна, ОПД-501. Науковий керівник – д.е.н., професор кафедри обліку і оподаткування М.М. Шигун.

3.   Практичне спрямування дослідження – Печерська Ніна, Шевцова Анастасія, ОПД-503і. Наукові керівники – д.е.н., професор кафедри обліку і оподаткування М.М. Шигун, к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування Г.О. Супрович.

4.   Творчий підхід до розкриття теми дослідження – Пономаренко Анна, ОПД-501. Науковий керівник – д.е.н., професор кафедри обліку і оподаткування М.М. Шигун.