11 грудня 2017 року о 11.00 (аудиторія 13, корпус 2 КНЕУ) буде проведено Міжпредметний науково-практичний семінар на тему: «Практичне застосування кримінального законодавства у сфері оподаткування підприємств»07 Грудня 2017р.

ДВНЗ «Київський національний економічний університет  імені Вадима Гетьмана»

ФАКУЛЬТЕТ ОБЛІКУ ТА ПОДАТКОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

ІНСТИТУТ ОБЛІКУ

КАФЕДРА ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАННЯ

ГУ ДФС У ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСТІ

Оголошення

11 грудня 2017 року о 11.00 (аудиторія 13, корпус 2 КНЕУ) буде проведено Міжпредметний науково-практичний семінар на тему:  «Практичне застосування кримінального законодавства у сфері оподаткування підприємств»

Доповідач: начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Чернігівський області, підполковник податкової міліції Блоха Валерій Анатолійович.

Запрошуються викладачі всіх кафедр факультету обліку та податкового менеджменту КНЕУ, докторанти, спіранти, студенти магістерського рівня підготовки, інші зацікавлені особи

Організатори:

КАФЕДРА ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАННЯ    спільно з