Факультет обліку та податкового менеджменту

Відгуки наших випускників

На факультеті обліку та податкового менеджменту проходять підготовку майбутні професіонали у сфері обліку, оподаткування, аналізу й аудиту. Належна якість освіти дозволяє випускникам університету обіймати високі посади на вітчизняних підприємствах та організаціях, а також у міжнародних компаніях.

ВИПУСКНИКИ ДВНЗ «КНЕУ ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА» ПРО НАШ УНІВЕРСИТЕТ І ФАКУЛЬТЕТ

ДЕМЧЕНКО ЛЮДМИЛА ДМИТРІВНА - випускниця ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» 1995 року (спеціальність – «Бухгалтерський облік, контроль та аналіз господарської діяльності», кваліфікація – економіст). Пройшла шлях від державного податкового інспектора валютної інспекції ДПІ до начальника Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві.

СУШКО ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ – випускник ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» 2001 року, кандидат економічних наук, сертифікований аудитор, керуючий партнер «MGIPSPAudit», яка є провідною аудиторською компанією та представником міжнародної мережі незалежних аудиторських, податкових, бухгалтерських та консалтингових фірм MGIWorldwide. Секрети свого успіху Дмитро Сергійович розкриває в інтерв’ю нашим студентам, наводить базові стимули до навчання як фундамент подальшого професійного зростання.

Відео – інтерв’ю з Сушко Д.С.

 

ФІЛОЗОП ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ - випускник ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» 1993 року, кандидат економічних наук, сертифікований аудитор, власник і директор ТОВ «Аудиторська фірма «НЮАНС-АУДИТ». Його фірма надає своїм клієнтам аудиторські та бухгалтерські послуги, проводить аудит фінансової звітності, складеної за національними та міжнародними стандартами.


Відео- інтерв’ю з Філозоп О.В.


БАРАНОВ СЕРГІЙ та ГРИНЕНКО ЮЛІЯ - випускники ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» 2017 року (спеціальність – «Облік і аудит»). Успішно завершивши навчання, отримали цінний досвід роботи у міжнародних аудиторських компаніях, продовжують навчатися в аспірантурі КНЕУ на Факультеті обліку та податкового менеджменту для отримання ступеня PhD.Факультет обліку і податкового менеджменту є популярним серед студентів. Спеціальність «Облік і оподаткування» охоплює широкий спектр компетенцій у сфері бухгалтерського обліку, аналізу, аудиту й оподаткування, що є надійною основою для успішної кар’єри наших випускників як у вітчизняних, так й у міжнародних компаніях, органах державної влади та управління.

 

 

 

Остання редакція: 17.04.18