Презентація міжнародної фінансової кваліфікації АССА 01.10.201530 Вересня 2015р.

Шановні студенти обліково-економічного факультету!

Академія бізнесу EY запрошує Вас 1 жовтня, о 14.40 на воркшоп та презентацію міжнародної фінансової кваліфікації АССАв Київському національному економічному університеті.

Сертифікат ACCA (Association of Chartered Certified Accountants)- один з найбільш поважних на глобальному рівні. Сертифікат ACCA є свідченням отриманих знань та навичок, що необхідні для роботи в різних секторах промисловості, банківської справи, надання аудиторських та консультаційних послуг, а також в галузі оподаткування і права.

Під час воркшопу та презентації у Вас буде можливість:

·      Оцінити рівень ваших профільних знань та навичок, а також їх відповідність міжнародним стандартам професії.

·      Почути про міжнародну кваліфікацію АССА та переваги, які ви отримаєте під час навчання на АССА.

·      Перевірити, чи володієте ви достатніми знаннями з англійської, щоб навчатись за програмою АССА.

·      Особисто познайомитись з викладачем АССА та задати йому питання, що вас цікавлять

·      Ознайомитись із навчальною літературою, прикладами екзаменаційних тестів АССА та відповідей до них.

Дата і час: четвер, 1 жовтня, 14:40.

Місце проведення: Київ, проспект Перемоги, 54/1, головний корпус КНЕУ, 5 поверх, аудиторія 503.

Участь – безкоштовна, реєстрація - обов’язкова.

Для підтвердження участі в презентації, будь ласка, заповніть реєстраційну форму на сайті Академії бізнесу EY: https://academyey.com/promo/

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до Академії бізнесу EY за телефоном +38 (044) 490-30-25 або електронною поштою: academy@ua.ey.com