Запрошуємо до участі у роботі II Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції: «Облік, аналіз та аудит: еволюція, сучасний стан та перспективи розвитку» яка відбудеться 8 грудня 2015 року08 Грудня 2015р.

Метою конференції є дослідження науково-практичних проблем обліку, аналізу та аудиту в системі управління економічними суб’єктами.

Тематичні напрями конференції:

1. Актуальні проблеми бухгалтерського обліку в Україні в умовах євроінтеграції та інноваційного розвитку.

2. Сучасні тенденції розвитку теорії і практики аудиту в Україні.

3. Роль економічного аналізу у сучасних умовах господарювання.

4. Перспективи застосування інформаційних систем і технологій в бухгалтерському обліку, аналізі та аудиті.

Конференція буде проводитися у дистанційній формі шляхом публікації тез доповідей

Мови конференції: українська, російська, англійська.

Матеріали конференції будуть розміщені у:

1) інституційному репозитарії КНЕУ на сайті iRKNEU (http://ir.kneu.kiev.ua:8080/) в спільноті «Матеріали конференцій»;

2) друкованому збірнику тез доповідей.

Для участі в конференції запрошуються студенти вищих навчальних закладів України.

УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ