Проведено ІV Міжнародну науково-практичну конференцію «Трансформаційні перетворення обліково-аналітичного забезпечення управління в умовах євроінтеграційних процесів»09 Грудня 2016р.

25 листопада 2016 року обліково-економічним факультетом ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» спільно з Федерацією професійних бухгалтерів і аудиторів України проведено ІV Міжнародну науково-практичну конференцію, присвячену 110-річчю ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та 20-річчю Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України «Трансформаційні перетворення обліково-аналітичного забезпечення управління в умовах євроінтеграційних процесів».

РОБОТА КОНФЕРЕНЦІЇ ПРОВОДИЛАСЬ ЗА ТАКИМИ ТЕМАТИЧНИМИ НАПРЯМАМИ:
1. Розвиток бухгалтерського обліку підприємницької діяльності в умовах адаптації до європейських стандартів.
2. Трансформації системи оподаткування підприємницької діяльності.
3. Якість та зміст освіти бухгалтерів і аудиторів: європейські тенденції.
4. Бухгалтерський облік та фінансова звітність в контексті застосування МСФЗ.
5. Бухгалтерський облік в секторі загального державного управління.
6. Напрями розвитку методології обліку в банківських установах.
7. Теорія і практика аналітичного забезпечення управління економічними суб’єктами.
8. Актуальні проблеми теорії і практики аудиту та шляхи їх вирішення.

У конференції взяли участь 211 вчених, викладачів, представників міністерств та професійних організацій із 55 вищих навчальних закладів та професійних установ (у тому числі – 83  особи з інших міст та країн).

РЕЗОЛЮЦІЯ конференції розміщена за наступним посиланням:

ФОТОГРАФІЇ учасників конференції розміщені за посиланням: