Результати Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування»30 Грудня 2016р.

29 листопада 2016 року на базі Житомирського державного технологічного університету відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів  вищих навчальних закладів зі спеціальності «Облік і оподаткування».
На підставі відкритого обговорення й оцінювання дипломних робіт освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» конкурсна комісія визнала переможцем Довгу Тетяну Анатоліївну та нагородила Дипломом І ступеня.
Довга Тетяна Анатоліївна в 2015 році закінчила з відзнакою обліково-економічний факультет ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана». На конкурс подавалася її магістерська дипломна робота на тему «Інформаційно-аналітичне забезпечення обліку і аналізу виробничих запасів підприємства (сучасність та шляхи удосконалення)», науковий керівник к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування Степаненко Оксана Іванівна.