Облiково-економiчний факультет

Рейтинг успішності студентів

Рейтинговий список студентів обліково-економічного, які подали документи на участь в конкурсі по переведеннюна вакантні місця на навчання за державним замовленням

Денна форма навчання

2 курс

Кількість вакантних місць – 1

ПІБ

Середній бал

1.

Волкова Катерина Юріївна

84 (добре) В                                            

2.

Мироненко Олександр Олександрович

78 (добре) С

3.

Салата Наталія Володимирівна

74 (добре) С

4.

Талько Віталій Олегович

73 (добре) С

5.

Ханенко Юлія Юріївна

72 (добре) С

 

  2 курс

зі скороченим терміном навчання               Кількість вакантних місць – 2

ПІБ

Середній бал

1.

Шостак Ангеліна Олександрівна

93 (відмінно) А

2.

Шум Марина Сергіївна

87 (добре) В

3.

Мощенська Євгенія Вадимівна

84 (добре) В

4.

Рехман Марина Олегівна

71 (добре) С

 

3курс

Кількість вакантних місць – 1

ПІБ

Середній бал

1.

Кудрицька Ольга Сергіївна

84 (добре) В

2.

Бахмат Вікторія Сергіївна

81 (добре) В

 

  3 курс

зі скороченим терміном навчання               Кількість вакантних місць – 1

ПІБ

Середній бал

1.

Бондаренко Дарія Олегівна

76 (добре) С

2.

Стельмах Вікторія Сергіївна

75 (добре) С

 

4 курс

                                                          Кількість вакантних місць – 1

ПІБ

Середній бал

1.

Данилюк Наталія Сергіївна

83 (добре) В

2.

Куніцина Дар’я Костянтинівна

82 (добре) В

3.

Бойко Тетяна Володимирівна

81 (добре) В

4.

Суліма Неоніла Юріївна

80 (добре) В

5.

Лугова Олександра Олександрівна

80 (добре) В

6.

Довга Анастасія Олегівна

75 (добре) С

 

 

 

 

6курс 

(Магістри 2 рік навчання)                  Кількість вакантних місць – 2                               

ПІБ

Середній бал

1.

Пономаренко Ганна Андріївна

94 (відмінно) А

2.

Балашова Ольга Олександрівна

91 (відмінно) А

3.

Лещук Олег Андрійович

89 (добре) В

4.

Бакшун Мальвіна Віталіївна

86 (добре) В

 

Заочна форма навчання

3 курс

Кількість вакантних місць – 1

ПІБ

Середній бал

1.

СтепураАльона Олегівна

70 (добре) С

2.

Дорофеєва Валерія Анатоліївна

67 (задовільно) Д

3.

Костінова Анна Дмитрівна

65 (задовільно) Е

 

4 курс

                                                       Кількість вакантних місць – 2

ПІБ

Середній бал

1.

Заволока Вікторія Василівна

78 (добре) С

2.

Чепак Ігор Володимирович

74 (добре) С

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг успішності студентів,

обліково-економічного факультету, що навчаються за державним замовленням за 2 семестр 2016-2017 навчального року для призначення академічних стипендійстудентам, які переведені на:

 

1.      2 курс обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1.   

Кравченко Вікторія Вікторівна

87,90

2.   

Четверенко Валентина Вікторівна

85,60

3.   

Іванова Людмила Сергіївна

84,80

4.   

Дубенець Олександр Володимирович

84,60

5.   

Козинець Анастасія Олександрівна

84,20

6.   

Антонівська Ольга Станіславівна

84,00

7.   

Осика Ольга Олександрівна

84,00

8.   

Ніколенко Крістіна Олександрівна

83,30

9.   

Музика Василь Степанович

82,60

10.     

Фурда Віктор Олександрович

82,20

11.     

Бондаренко Євгенія Анатоліївна

82,10

12.     

Кобзева Ірина Ігорівна

82,10

13.     

Ракарчук Анна Дмитрівна

81,90

14.     

Федорченко Владислав Анатолійович

81,50

15.     

Сербін Тетяна Володимирівна

81,30

16.     

Заєць Марина Миколаївна

81,20

17.     

Денисюк Наталія Миколаївна

79,90

18.     

Хукаленко Марина Владиславівна

79,50

19.     

Каташевич Марія Едуардівна

79,40

20.     

Гончар Владислав Олександрович

79,30

21.     

Шевченко Вікторія Костянтинівна

79,30

22.     

Деркач Анастасія Олександрівна

78,80

23.     

Марченко Олена Миколаївна

78,70

24.     

Волтаріус Вікторія Володимирівна

78,50

25.     

Бондар Людмила Володимирівна

77,90

26.     

Мірко Ірина Олександрівна

77,00

27.     

Кузьменко Максим Андрійович

76,70

28.     

Удод Анастасія Володимирівна

76,60

29.     

Свідерська Софія Олегівна

76,50

30.     

Савенко Марина Олександрівна

76,20

31.     

Сарапин Анастасія Юріївна

76,20

32.     

Литвин Тетяна Віталіївна

76,20

33.     

Шапошниченко Тетяна Андріївна

76,00

34.     

Дигал Владислав Вячеславович

75,90

35.     

Степанюк Марія Миколаївна

75,30

36.     

Васюрина Вікторія Олександрівна

75,20

37.     

Говдиш Віта Василівна

75,20

38.     

Денисенко Анастасія Романівна

75,00

39.     

Коник Мар`яна Олегівна

74,10

40.     

Сапожнік Ірина Володимирівна

74,10

41.     

Шаповал Костянтин Романович

73,80

42.     

Бойчук Уляна Іванівна

73,60

43.     

Анур`єва Анастасія Ігорівна

73,50

44.     

Кобилинська Тетяна Володимирівна

73,20

45.     

Німак Юлія Анатоліївна

73,10

46.     

Пашинська Катерина Анатоліївна

72,68

47.     

Подгорний Микита Сергійович

71,20

48.     

Бондар Яна Віталіївна

70,70

49.     

Груша Дарія Іванівна

70,70

50.     

Ляшенко Юлія Миколаївна

70,60

51.     

Бендзар Єлизавета Валеріївна

70,50

52.     

Приймаченко Катерина Володимир.

69,70

53.     

Сартанія Ірина Григоріївна

69,40

54.     

Поліщук Анна Русланівна

68,70

55.     

Яремчук Ірина Вадимівна

68,40

56.     

Панасюк Юліанна Юріївна

67,60

57.     

Капуста Анна Сергіївна

67,00

58.     

Скорик Ангеліна Віталіївна

66,70

59.     

Пасічник Іванна Андріївна

66,50

60.     

Москаленко Яна Олександрівна

63,40

 

 

2.      2 курс зі скороченим терміном навчання обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Семенюк Іван Олександрович

89,14

2

Дорошук Наталія Володимирівна

86,67

3

Скуратівська Анастасія Василівна

82,88

4

Депотапчук Анастасія Володимир.

82,73

5

Малова Анна Євгенівна

82,02

6

Чухно Оксана Володимирівна

81,36

7

Приходько Ангеліна Олександрівна

81,00

8

Феоктістова Олена Олегівна

69,84

9

Дронишинець Юлія Олександрівна

63,08

10

Темненко Даніл Григорович

60,14

 

3.      3 курс обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Давидкова Катерина Максимівна

96,06

2

Пархоменко Діана Олександрівна

89,14

3

Клімчук Тетяна Петрівна

88,72

4

Махиня Ірина Миколаївна

88,72

5

Кущ Олеся Романівна

88,28

6

Стрілець Анна Олександрівна

87,46

7

Стріха Анастасія Сергіївна

87,22

8

Єфіменко Яна Вікторівна

86,88

9

Олійник Артем Вадимович

86,81

10

Бабій Ольга Юріївна

86,76

11

Дудлів Надія Олексіївна

86,76

12

Бабай Владислава Юріївна

86,52

13

Богинська Катерина Володимирівна

86,24

14

Павленко Валентин Валерійович

85,94

15

Несен Ольга Валентинівна

85,86

16

Губарєва Вікторія Григорівна

85,82

17

Орешко Яна Сергіївна

85,70

18

Заїчко Андрій Сергійович

85,66

19

Марченко Денис Олександрович

85,59

20

Цірук Костянтин Андрійович

85,18

21

Дорош Леся Олегівна

83,97

22

Луговець Богдан Валерійович

83,62

23

Дурова Олександра Валентинівна

83,32

24

Мазур Анна Дмитрівна

83,18

25

Ковальова Олена Василівна

83,04

26

Шпакова Анна Андріївна

81,98

27

Омелько Тетяна Віталіївна

80,55

28

Вовчанський Євген Ігорович

79,78

29

Голядинець Олена Андріївна

79,52

30

Зеленько Анна Давидівна

79,44

31

Матвієнко Олександра Віталіївна

79,29

32

Волобуєва Анна Олександрівна

79,22

33

Скребцова Анастасія Ігорівна

79,11

34

Мільніченко Лілія Олександрівна

79,04

35

Алєксєйченко Володимир Віталійов.

78,91

36

Кувшинова Анастасія Борисівна

78,80

37

Тимошенко Катерина Андріївна

78,39

38

Костюк Анна Олександрівна

78,21

39

Бовсуновська Вероніка Миколаївна

77,90

40

Буденюк Марина Віталіївна

77,90

41

Криворучко Анастасія Сергіївна

77,64

42

Молдавська Анастасія Михайлівна

76,86

43

Левіна Наталія Олександрівна

76,23

44

Височіна Ірина Олегівна

71,26

 

4.      3 курс зі скороченим терміном навчання  обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Гуцол Ірина Анатоліївна

96,90

2

Мілевська Альона Юріївна

90,70

3

Буравченко Антоніна Михайлівна

86,60

4

Гаврилець Ярослав Михайлович

86,00

5

Сівта Ірина Миколаївна

81,10

6

Якимчук Анастасія Русланівна

80,50

7

Гапончук Ярослав Олегович

80,30

8

Ткаченко Єлизавета Олександрівна

76,40

9

Кучай Дар`я Геннадіївна

75,90

10

Невінська Альона Василівна

74,10

11

Воротникова Анастасія Сергіївна

62,80

12

Рудь Олександр Олександрович

58,20

 

 

5.      4 курс обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Грищенко Юлія Сергіївна

89,90

2

Сеник Катерина Сергіївна

88,00

3

Юрченко Валерія Миколаївна

87,90

4

Бовсун Олеся Олександрівна

87,20

5

Шинкар Юлія Степанівна

87,00

6

Каландирець Оксана Володимирівна

86,60

7

Новак Ангеліна Ігорівна

86,30

8

Таранік Тетяна Сергіївна

86,30

9

Глева Богдан Сергійович

85,90

10

Бадьїна Аліна Володимирівна

85,80

11

Меліхова Катерина Валентинівна

85,70

12

Бенхіма Юлія Сергіївна

85,60

13

Козир Юлія Михайлівна

85,50

14

Гвоздьова Діана Вячеславівна

85,10

15

Прилуцька Аліна Віталіївна

85,10

16

Якимчук Марія Петрівна

84,90

17

Безбах Дар`я Віталіївна

84,70

18

Галата Анна Олегівна

84,70

19

Шестакова Анастасія Олексіївна

83,90

20

Мачушинець Вікторія Володимир.

83,80

21

Снісар Єлизавета Миколаївна

83,60

22

Чорнуха Ольга Олександрівна

83,60

23

Севастян Яна Валентинівна

83,30

24

Скрипник Тетяна Олегівна

82,70

25

Духовська Ольга Андріївна

82,35

26

Курінна Ніна Василівна

82,00

27

Скляр Альона Сергіївна

81,60

28

Піддубна Наталія Віталіївна

81,30

29

Григораш Марія Вячеславівна

80,80

30

Пруська Анастасія Романівна

80,30

31

Москаленко Валерія Сергіївна

79,80

32

Гижко Сергій Анатолійович

79,70

33

Майорова Ганна Володимирівна

78,80

34

Сенюта Ігор Вікторович

77,70

35

Шолудько Вячеслав Сергійович

77,60

36

Поліщук Марія Вадимівна

77,20

37

Павлиш Валентин Миколайович

76,20

38

Демко Роман Олегович

76,00

39

Балабан Михайло Сергійович

74,80

40

Захарова Ганна Едуардівна

73,50

41

Горбатюк Ірина Олександрівна

72,50

42

Мороз Руслана Михайлівна

72,50

43

Драмарецька Валерія Олегівна

70,00

44

Калужин Євгеній Андрійович

69,10

45

Косякова Дар`я Олександрівна

66,30

46

Ковальчук Антон Ігорович

65,50

47

Лисий Володимир Михайлович

61,80

 

6.      6 курс (Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю

(україномовна та англомовна)

обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Моісеєнко Стефані Миколаївна

95,79

2

Радійовська Марія Валентинівна

90,46

3

Шевцова Анастасія Леонідівна

90,46

4

Єременко Світлана Юріївна

89,47

5

Товкач Анна Іванівна

89,30

6

Романенко Анастасія Геннадіївна

89,04

7

Грищенко Тетяна Володимирівна

88,91

8

Ластівка Марія Іванівна

88,66

9

Кожедуб Олена Анатоліївна

87,63

10

Зіблім Харді

87,37

11

Печерська Ніна Павлівна

87,11

12

Плахотнікова Марина Геннадіївна

86,34

13

Прокопчук Аліна Леонідівна

86,21

14

Гринішак Тетяна Іванівна

85,19

15

Олефіренко Анна Віталіївна

85,06

16

Білокінь Анна Вікторівна

84,99

17

Сербіна Марина Володимирівна

84,21

18

Марченко Олена Віталіївна

83,96

19

Каракоць Ірина Анатоліївна

82,36

20

Левченко Надія Іванівна

82,36

21

Марчук Вікторія Сергіївна

82,29

22

Лісовицька Анастасія Миколаївна

79,20

23

Стовпова Анна Сергіївна

79,20

24

Пелекайс Карина Рудольфівна

76,63

25

Реньова Олена Костянтинівна

75,09

26

Гончарук Тамара Валеріївна

74,84

27

Іванькова Олександра Володимир.

71,10

28

Кіфа Роман Федорович

69,81

29

Тішков Павло Валерійович

68,67

30

Александренко Юлія Володимир.

67,63

31

Дзюбанчук Яна Юріївна

66,47

32

Флід Сергій Володимирович

65,06

33

Масловська Іванна Сергіївна

64,41

34

Куролап Максим Олегович

61,71

35

Шахін Максим Юрійович

61,59

36

Черемхівська Олена Абдульмаінів.

59,01

37

Лемпа Альона Олегівна

56,83

 

7.      6курс(«Облік і аудит в управлінні банками») обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Сівта Юлія Миколаївна

78,70

2

Тютюкіна Олена Сергіївна

74,14

3

Придаток Оксана Дмитрівна

70,97

4

Карандаш Юлія Сергіївна

67,05

 

8.      6курс(«Облік і контроль в секторі загального державного управління»)

обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Ковбаса Алла Олександрівна

92,40

2

Карась Олена Олександрівна

88,79

3

Лазаренко Тетяна Олександрівна

86,99

4

Голенська Марія Павлівна

84,87

5

Грицак Ольга Ігорівна

69,43

 

9.      6 курс («Оподаткування підприємницької діяльності») обліково-економічного факультету

 

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Лебедєва Вікторія Валеріївна

85,73

2

Слісарчук Анна Олегівна

85,11

3

Ісалова Юлія Абдурахманівна

79,43

4

Дзюндзя Марія Володимирівна

78,81

5

Чернишенко Яків Геннадійович

72,72

6

Каракай Варія Костянтинівна

70,43

 

10.  6 курс («Управлінський облік і контроль») обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Дробот Ольга Станіславівна

93,43

2

Циганок Олександра Володимир.

87,56

3

Барабаш Марина Олексіївна

86,14

4

Белінська Альона Михайлівна

76,89

5

Легоша Марина Олександрівна

74,96

6

Талаш Дарина Григорівна

74,70

7

Трачук Наталія Степанівна

72,23

8

Сєнічкіна Юлія Олексіївна

69,75

9

Видренко Єлизавета Ігорівна

67,11

10

Данилюк Аліна Анатоліївна

63,79

11

Липко Антон Андрійович

62,55

12

Харченко Наталія Михайлівна

60,30

13

Соколова Ірина Володимирівна

57,94

14

Гошко Даніїл Сергійович

56,83

15

Науменко Альона Ігорівна

56,59

 

11.  6 курс («Аудит та державний фінансовий контроль») обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Кердань Вікторія Валентинівна

88,66

2

Любовецька Діана Олександрівна

88,14

3

Скрипка Вероніка Валентинівна

88,01

4

Павленко Роман Іванович

87,30

5

Шевченко Дарина Олександрівна

83,96

6

Сіренко Софія Миколаївна

77,93

7

Стрихалюк Ілля Олександрович

73,58

8

Страдомський Олександр Микол.

62,22

9

Коваленко Богдан Євгенович

61,71

 

 

Рейтинг успішності студентів,

обліково-економічного факультету, що навчаються за державним замовленням за 1 семестр 2016-2017 навчального року для призначення академічних стипендій

 

1.      1 курс обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1.   

Антонівська Ольга Станіславівна

86,29

2.   

Кравченко Вікторія Вікторівна

86,07

3.   

Сербін Тетяна Володимирівна

85,70

4.   

Іванова Людмила Сергіївна

84,49

5.   

Фурда Віктор Олександрович

83,48

6.   

Осика Ольга Олександрівна

82,92

7.   

НіколенкоКрістіна Олександрівна

82,80

8.   

Ракарчук Анна Дмитрівна

82,67

9.   

Ролдугіна Ірина Вадимівна

82,58

10.     

Музика Василь Степанович

82,24

11.     

Федорченко Владислав Анатолійович

82,24

12.     

Каташевич Марія Едуардівна

82,13

13.     

Дубенець Олександр Володимирович

81,90

14.     

Хукаленко Марина Владиславівна

81,79

15.     

Волтаріус Вікторія Володимирівна

81,23

16.     

Кобзева Ірина Ігорівна

81,12

17.     

Четверенко Валентина Вікторівна

80,89

18.     

Литвин Тетяна Віталіївна

80,87

19.     

Козинець Анастасія Олександрівна

80,44

20.     

Бондаренко Євгенія Анатоліївна

80,33

21.     

Мірко Ірина Олександрівна

79,09

22.     

Заєць Марина Миколаївна

78,95

23.     

Кобилинська Тетяна Володимирівна

78,87

24.     

Марченко Олена Миколаївна

78,87

25.     

Савенко Марина Олександрівна

78,87

26.     

Деркач Анастасія Олександрівна

78,53

27.     

Свідерська Софія Олегівна

78,08

28.     

Денисюк Наталія Миколаївна

77,85

29.     

Васюрина Вікторія Олександрівна

77,72

30.     

Сартанія Ірина Григоріївна

77,72

31.     

Шевченко Вікторія Костянтинівна

77,63

32.     

Коник Мар`яна Олегівна

77,52

33.     

Удод Анастасія Володимирівна

76,62

34.     

Пашинська Катерина Анатоліївна

76,39

35.     

Шапошниченко Тетяна Андріївна

76,17

36.     

Шаповал Костянтин Романович

76,05

37.     

Німак Юлія Анатоліївна

75,94

38.     

Анур`єва Анастасія Ігорівна

75,83

39.     

Степанюк Марія Миколаївна

75,27

40.     

Денисенко Анастасія Романівна

74,93

41.     

Ляшенко Юлія Миколаївна

74,59

42.     

Пасічник Іванна Андріївна

74,59

43.     

Бондар Людмила Володимирівна

74,48

44.     

Сапожнік Ірина Володимирівна

74,37

45.     

Кузьменко Максим Андрійович

74,03

46.     

Бойчук Уляна Іванівна

73,58

47.     

Москаленко Яна Олександрівна

73,35

48.     

Подгорний Микита Сергійович

73,35

49.     

Груша Дарія Іванівна

72,90

50.     

Дигал Владислав Вячеславович

72,23

51.     

Бендзар Єлизавета Валеріївна

71,67

52.     

Яремчук Ірина Вадимівна

71,55

53.     

Говдиш Віта Василівна

71,44

54.     

Приймаченко Катерина Володимирівна

71,44

55.     

Беліченко Владислав Миколайович

71,33

56.     

Сарапин Анастасія Юріївна

70,54

57.     

Бурмістрова Тетяна Владиславівна

69,98

58.     

Зарицький Юрій Володимирович

69,98

59.     

Волинець Ірина Сергіївна

69,64

60.     

Поліщук Анна Русланівна

67,39

 

 

2.      1 курс зі скороченим терміном навчання обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Дорошук Наталія Володимирівна

86,40

2

Семенюк Іван Олександрович

82,80

3

Малова Анна Євгенівна

82,55

4

Депотапчук Анастасія Володимирівна

80,00

5

Чухно Оксана Володимирівна

78,60

6

Скуратівська Анастасія Василівна

76,50

7

Приходько Ангеліна Олександрівна

73,20

8

Феоктістова Олена Олегівна

69,30

9

ТемненкоДаніл Григорович

65,70

10

Вінкевич Валерія Максимівна

57,00

 

3.      2 курс обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Давидкова Катерина Максимівна

93,10

2

Махиня Ірина Миколаївна

90,20

3

Дудлів Надія Олексіївна

89,90

4

Заїчко Андрій Сергійович

89,70

5

Стрілець Анна Олександрівна

89,20

6

Олійник Артем Вадимович

88,50

7

Губарєва Вікторія Григорівна

87,30

8

Павленко Валентин Валерійович

87,20

9

Стріха Анастасія Сергіївна

86,70

10

Кущ Олеся Романівна

86,40

11

Єфіменко Яна Вікторівна

85,50

12

Клімчук Тетяна Петрівна

85,20

13

Луговець Богдан Валерійович

85,20

14

Цірук Костянтин Андрійович

85,20

15

Мільніченко Лілія Олександрівна

84,90

16

Бабай Владислава Юріївна

84,80

17

Дорош Леся Олегівна

84,60

18

Марченко Денис Олександрович

84,60

19

Орешко Яна Сергіївна

83,90

20

Мухомор Григорій Вікторович

83,70

21

Бабій Ольга Юріївна

83,40

22

Богинська Катерина Володимирівна

83,40

23

Волобуєва Анна Олександрівна

82,80

24

Зеленько Анна Давидівна

82,80

25

Криворучко Анастасія Сергіївна

82,80

26

Кувшинова Анастасія Борисівна

82,20

27

Несен Ольга Валентинівна

82,20

28

Вовчанський Євген Ігорович

81,60

29

Омелько Тетяна Віталіївна

81,60

30

Матвієнко Олександра Віталіївна

81,00

31

Дурова Олександра Валентинівна

80,30

32

Шпакова Анна Андріївна

80,10

33

Алєксєйченко Володимир Віталійович

79,20

34

Костюк Анна Олександрівна

79,20

35

Пархоменко Діана Олександрівна

79,20

36

Скребцова Анастасія Ігорівна

78,90

37

Левіна Наталія Олександрівна

78,60

38

Молдавська Анастасія Михайлівна

75,00

39

Мазур Анна Дмитрівна

74,90

40

Ковальова Олена Василівна

71,60

41

Тимошенко Катерина Андріївна

69,90

42

Буденюк Марина Віталіївна

69,00

43

Бурдюх Микола Михайлович

68,40

44

Бовсуновська Вероніка Миколаївна

68,10

45

Тхоржевська Олександра Костянтинівна

62,10

46

Вакуленко Анна Сергіївна

61,50

47

Височіна Ірина Олегівна

57,60

 

4.      2 курс зі скороченим терміном навчання  обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Гуцол Ірина Анатоліївна

89,95

2

МілевськаАльона Юріївна

85,40

3

Якимчук Анастасія Русланівна

85,14

4

Буравченко Антоніна Михайлівна

84,96

5

Гаврилець Ярослав Михайлович

81,90

6

Кучай Дар`я Геннадіївна

79,56

7

Ткаченко Єлизавета Олександрівна

76,50

 

5.      3 курс обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Грищенко Юлія Сергіївна

88,40

2

Каландирець Оксана Володимирівна

86,85

3

Сеник Катерина Сергіївна

86,85

4

Козир Юлія Михайлівна

86,40

5

Бовсун Олеся Олександрівна

85,88

6

Юрченко Валерія Миколаївна

85,50

7

Прилуцька Аліна Віталіївна

85,35

8

Бадьїна Аліна Володимирівна

85,05

9

Шинкар Юлія Степанівна

85,05

10

Таранік Тетяна Сергіївна

84,75

11

Якимчук Марія Петрівна

83,88

12

Севастян Яна Валентинівна

83,85

13

Гвоздьова Діана Вячеславівна

83,70

14

Марченко Юлія Сергіївна

83,16

15

Новак Ангеліна Ігорівна

83,00

16

Меліхова Катерина Валентинівна

82,95

17

Шестакова Анастасія Олексіївна

82,80

18

Мачушинець Вікторія Володимирівна

82,65

19

Піддубна Наталія Віталіївна

82,08

20

Духовська Ольга Андріївна

81,54

21

Чорнуха Ольга Олександрівна

81,20

22

Скляр Альона Сергіївна

81,00

23

Галата Анна Олегівна

79,74

24

Снісар Єлизавета Миколаївна

79,58

25

Глева Богдан Сергійович

79,02

26

Сенюта Ігор Вікторович

78,84

27

Григораш Марія Вячеславівна

76,86

28

Драмарецька Валерія Олегівна

75,42

29

Поліщук Марія Вадимівна

75,30

30

Горбатюк Ірина Олександрівна

74,70

31

Ковальчук Антон Ігорович

74,40

32

Демко Роман Олегович

74,25

33

Майорова Ганна Володимирівна

73,98

34

Пруська Анастасія Романівна

73,44

35

Павлиш Валентин Миколайович

72,75

36

Косякова Дар`я Олександрівна

72,00

37

Скрипник Тетяна Олегівна

71,82

38

Курінна Ніна Василівна

71,10

39

Москаленко Валерія Сергіївна

70,74

40

Захарова Ганна Едуардівна

69,66

41

Марченко Юлія Анатоліївна

69,45

42

Калужин Євгеній Андрійович

68,58

43

ШолудькоВячеслав Сергійович

67,86

44

Балабан Михайло Сергійович

65,16

45

Трофимова Анастасія Вадимівна

65,16

46

Сметанюк Дмитро Вікторович

61,74

 

6.      3 курс зі скороченим терміном навчання обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Мельничук Владислава Миколаївна

86,24

2

Козій Юлія Григорівна

84,24

3

Науменко Ольга Вікторівна

82,46

4

Козуб Каріна Вікторівна

82,44

5

Науменко Юлія Вікторівна

80,64

6

Михайлова Анна Михайлівна

79,20

7

Майстренко Інна Олегівна

74,88

8

Грищук Тетяна Сергіївна

73,08

9

Казьмірова Марина Володимирівна

68,58

10

Доморацький Єгор Андрійович

66,42

 

7.      4 курс обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Сазонова Марина Георгіївна

87,86

2

Драбинога Анна Іванівна

86,60

3

Чапайло Вікторія Олегівна

86,22

4

Галковська Катерина Сергіївна

85,70

5

Білашук Юрій Леонідович

85,68

6

Кулик Андрій Андрійович

85,34

7

Шевчук Ганна Віталіївна

85,32

8

Дрогобецька Ірина Олександрівна

84,96

9

Шипиленко Катерина Сергіївна

84,60

10

Ковтун Валерія Миколаївна

84,24

11

Буравський Ярослав Ростиславович

84,06

12

Харюкова Марія Ігорівна

84,06

13

Холоденко Єлизавета Ігорівна

83,72

14

Власюк Олена Валентинівна

83,34

15

Скрекотень Ілона Віталіївна

83,34

16

Кучерява Катерина Вікторівна

82,98

17

Беренич Павло Михайлович

82,26

18

Стецюк Дар`я Сергіївна

81,90

19

Чудінович Ольга Іванівна

81,72

20

Біланович Мирослава Станіславівна

81,36

21

Голубєва Марина Олександрівна

81,36

22

Грищенко Віталіна Віталіївна

81,18

23

Факторович Юлія Анатоліївна

80,84

24

Гордієнко Уляна Сергіївна

80,82

25

Турівненко Руслана Олександрівна

80,64

26

Насильнєва Ірина Вадимівна

79,94

27

Крихтяк Юлія Володимирівна

79,92

28

Бабчанік Юлія Вікторівна

79,38

29

Мукалов Максим Сергійович

79,04

30

Жовта Анна Володимирівна

78,48

31

Спекторовська Кіра Олександрівна

78,30

32

Придатченко Богдан Олегович

77,40

33

Тимофеєва Олена Сергіївна

77,40

34

Гусєєва Дар`я Костянтинівна

77,04

35

Гордієнко Оксана Сергіївна

76,68

36

КрасоваАльона Олегівна

76,32

37

Ничаюк Марія Олександрівна

76,14

38

Леонова Аліна Юріївна

75,78

39

Гергало Аліна Миколаївна

75,24

40

Халізєва Олеся Григорівна

74,52

41

Бунда Анастасія Василівна

72,36

42

Масленнікова Тетяна Вадимівна

71,82

43

Макуха Наталія Василівна

64,98

44

Магрело Антон Ярославович

62,10

45

Чайка Григорій Андрійович

62,10

46

Макашева Наталя Андріївна

61,02

47

Олексенко Вікторія Вікторівна

57,24

 

8.      5 курс (Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю) обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Кожедуб Олена Анатоліївна

86,40

2

Плахотнікова Марина Геннадіївна

86,22

3

Прокопчук Аліна Леонідівна

85,50

4

Товкач Анна Іванівна

84,96

5

Реньова Олена Костянтинівна

84,60

6

Сербіна Марина Володимирівна

84,24

7

Олефіренко Анна Віталіївна

84,06

8

Марчук Вікторія Сергіївна

83,52

9

Гринішак Тетяна Іванівна

82,98

10

Романенко Анастасія Геннадіївна

82,80

11

Каракоць Ірина Анатоліївна

81,54

12

Кіфа Роман Федорович

81,36

13

Тішков Павло Валерійович

79,96

14

Стовпова Анна Сергіївна

79,74

15

Єременко Світлана Юріївна

79,38

16

Пелекайс Карина Рудольфівна

78,66

17

Лісовицька Анастасія Миколаївна

77,76

18

Білокінь Анна Вікторівна

77,04

19

Шахін Максим Юрійович

76,50

20

Левченко Надія Іванівна

75,06

21

Іванькова Олександра Володимирівна

74,34

22

Гончарук Тамара Валеріївна

72,40

23

Масловська Іванна Сергіївна

72,18

24

Александренко Юлія Володимирівна

72,00

25

Куролап Максим Олегович

67,50

26

Дзюбанчук Яна Юріївна

63,00

 

9.      5 курс («Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю (англомовна)) обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Моісеєнко Стефані Миколаївна

90,18

2

Шевцова Анастасія Леонідівна

89,30

3

Ластівка Марія Іванівна

86,24

4

Грищенко Тетяна Володимирівна

85,34

5

Радійовська Марія Валентинівна

84,60

6

ЗіблімХарді _

82,44

7

Флід Сергій Володимирович

79,92

 

10.  5 курс(«Облік і аудит в управлінні банками») обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Тютюкіна Олена Сергіївна

84,42

2

Придаток Оксана Дмитрівна

81,36

3

Карандаш Юлія Сергіївна

71,28

 

11.  5 курс(«Облік і контроль в секторі загального державного управління»)

обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Ковбаса Алла Олександрівна

85,18

2

Лазаренко Тетяна Олександрівна

84,78

3

Карась Олена Олександрівна

84,60

4

Голенська Марія Павлівна

82,44

5

Шквара Людмила Віталіївна

77,70

 

12.  5 курс («Оподаткування підприємницької діяльності») обліково-економічного факультету

 

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Чернишенко Яків Геннадійович

83,22

2

Лебедєва Вікторія Валеріївна

81,36

3

КаракайВарія Костянтинівна

76,80

4

Дзюндзя Марія Володимирівна

76,32

5

Ісалова Юлія Абдурахманівна

71,64

 

13.  5 курс («Управлінський облік і контроль») обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Дробот Ольга Станіславівна

88,78

2

Циганок Олександра Володимирівна

86,22

3

Барабаш Марина Олексіївна

85,50

4

Легоша Марина Олександрівна

83,16

5

Трачук Наталія Степанівна

82,98

6

Сєнічкіна Юлія Олексіївна

80,64

7

Талаш Дарина Григорівна

80,10

8

БелінськаАльона Михайлівна

79,38

9

Данилюк Аліна Анатоліївна

79,02

10

Липко Антон Андрійович

77,58

11

Видренко Єлизавета Ігорівна

74,70

12

Науменко Альона Ігорівна

73,08

13

ГошкоДаніїл Сергійович

72,90

14

Харченко Наталія Михайлівна

71,82

 

14.  5 курс («Аудит та державний фінансовий контроль») обліково-економічного факультету

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Загальний рейтинговий бал

1

Кердань Вікторія Валентинівна

85,32

2

Павленко Роман Іванович

84,42

3

Скрипка Вероніка Валентинівна

83,34

4

Любовецька Діана Олександрівна

81,90

5

Сіренко Софія Миколаївна

81,40

6

Страдомський Олександр Миколайович

81,18

7

Шевченко Дарина Олександрівна

77,58

 

Остання редакція: 28.09.17