ВІТАЄМО завідувача кафедри аудиту Олену Анатоліївну ПЕТРИК!02 Травня 2018р.

ВІТАЄМО

завідувача кафедри аудиту Олену Анатоліївну ПЕТРИК!

За вагомий особистий внесок у забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм рішенням засідання Кабінету Міністрів України нагороджено доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри аудиту Олену Анатоліївну Петрик Почесною Грамотою (№ 27243 від 19.07.2017 р.).

Також, за підсумками роботи ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри аудиту Олену Анатоліївну Петрик нагороджено Почесною Грамотою КНЕУ за досягнення високих успіхів в інноваційній діяльності за підсумками 2017 року.

Колектив кафедри та університету вітає Олену Анатоліївну! Бажаємо творчої наснаги для подальших звершень та успіхів у роботі!