ВІТАЄМО викладачів кафедри аудиту з нагородами!23 Травня 2018р.

Вітаємо викладачів кафедри аудиту, здобутки яких було відзначено на засіданні вченої ради факультету обліку та податкового менеджменту, що відбулося 14.05.2018 р., зокрема:

• за сумлінну і ефективну працю на благо факультету обліку та податкового менеджменту та високий професіоналізм було нагороджено подякою заступника завідувача кафедри аудиту, к.е.н., доц. Ірину Ігорівну Матієнко-Зубенко;

• як переможців в номінації «Кращий викладач 2017/2018 навчального року» за результатами опитування Студентської Академічної Ради факультету обліку та податкового менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» було нагороджено почесною грамотою за плідну працю та активну участь у розвитку студентства к.е.н., доц. Іллю Олександровича Мариніча та к.е.н., доц. Ганну Вікторівну Булкот.

Колектив кафедри та факультету вітає колег! Бажаємо творчої наснаги для подальших звершень та успіхів у роботі!