СУМУЄМО…. ПАМ’ЯТАЄМО…14 Травня 2018р.

СУМУЄМО…. ПАМ’ЯТАЄМО…

Увесь колектив кафедри аудиту, друзі та колеги глибоко сумують з приводу раптової смерті великого вченого, знаного фахівця з обліку та аудиту, професора Савченка Володимира Яковича.

На 81-му році життя перестало битися серце енергійної людини, великого працелюба, вірного друга, який своїми діями та вчинками, розумом і власним досвідом виховав не одне покоління фахівців.

Володимир Якович Савченко народився 07.05.1937 року. Усе своє життя він вирізнявся стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю; був людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч. Його знали і поважали дуже багато людей. В.Я. Савченко очолював кафедру аудиту у часи її становлення з 2001 по 2011 р.р. та заклав підвалини її подальшого розвитку.

Мудреці стверджують: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність». Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не відчуємо його підтримки, не почуємо його життєвих порад та настанов.

Вдумливий та далекоглядний керівник, один з перших професіоналів з аудиту в Україні, яскрава творча особистість – таким залишиться в пам’яті колег і студентів  Володимир Якович Савченко.

Життєвий шлях В.Я. Савченка – це зразок людської гідності, добропорядності та толерантності. Його смерть є непоправною втратою для усього колективу КНЕУ та його родини. Вічна та світла пам'ять!

Колектив кафедри аудиту