НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ОЛЕНІ ПЕТРИК – ЗАВІДУВАЧЦІ КАФЕДРИ АУДИТУ З НАГОДИ ЮВІЛЕЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ!12 Червня 2021р.

Шановна Олено Анатоліївно!

Колектив кафедри аудиту щиро вітає Вас – свого лідера, з ЮВІЛЕЄМ!

Сумлінна багаторічна праця, талант знаного науковця і професіонала, мудрість керівника, послідовність і відповідальність – ці чудові риси згуртовують навколо Вас однодумців, колег і студентську молодь.

Ваші ґрунтовні науково-методологічні та практичні напрацювання в галузі обліку і аудиту розвивають дослідницьку діяльність, удосконалюють сучасну наукову школу та навчальні програми. А професійна енергія, беззаперечно, стала рушієм не лише Вашого особистого розвитку, але і кафедри, якою Ви опікуєтесь.

За час спільної роботи ми пізнали Вас не тільки як знану фахівчиню, але і як сучасну, веселу, креативну і товариську людину, яка вміє вислухати і порадити, пожартувати і спитати, і захистити, бути вимогливою і добродушною.

Тож дорога Олено Анатоліївно, ми щиро бажаємо Вам:

До поки сонце світить з висоти,

Щебечуть птахи, зацвітають квіти,

Ми Вам життям бажаєм твердо йти,

І днем грядущим від душі радіти!

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А Вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Хай Бог благословляє Ваші мрії,

Дарує ласку й відвертає зло,

Хай Вас минають грози й буревії,

А щедре серце зігріва теплом,

Здоров’ям, щастям, миром і натхненням.

Щоб Ви жили багато земних літ

Під Божим і людським благословенням.

Усі ми – Ваші колеги та однодумці