Факультет обліку та податкового менеджменту

CIMA (Chartered Institute of Management Accountants)

МІЖНАРОДНЕ ВИЗНАННЯ ЯКОСТІ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ

Диплом CIMA (Chartered Institute of Management Accountants - Інститут дипломованих бухгалтерів управлінського обліку) – це доказ високого рівня фінансової кваліфікації. Кваліфікація CIMA вважається найавторитетнішою у сфері економіки, обліку, оподаткування та фінансового менеджменту.

 

Отримання акредитації СІМА підтверджує високу якість наповнення програм навчання та декларує позицію ВНЗ – гармонізацію програм навчання з вимогами найкращих світових практик підготовки фінансових спеціалістів, адже СІМА є визнаним лідером фінансових кваліфікацій у світі.

Випускники вказаної спеціальності звільняються від здачі 3 іспитів першого рівня і можуть розпочати професійну кваліфікацію CIMAз кейс-стаді операційного рівня одночасно з отриманням ними відповідного ступеня (бакалавра або магістра).

Магістри з бухгалтерського обліку і оподаткування акредитовані CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) і можуть безпосередньо вступати на операційний рівень кейс стаді кваліфікації CIMA.

У лютому 2017 р. бакалаври та магістри спеціальності «Облік і оподаткування» факультету обліку та податкового менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» отримали акредитацію за операційним рівнем кваліфікації CIMA: http://cima.kneu.edu.ua/. Відповідно, нашим випускникам зараховуються дисципліни сертифікаційного та операційного рівнів:

ОПЕРАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ
CIMA Diploma in Management Accounting
(CIMA Dip MA)
Операційний кейс стаді іспит
E1
Менеджмент організацій
P1
Управлінський облік
F1
Фінансова звітність та оподаткування
СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ
СІМАCertificate in Business Accounting
(СІМАCert BA)
BA1
Основи економіки та бізнесу
BA2
Основи управлінського обліку
ВА3
Основи фінансового обліку
BA4
Основи етики, корпоративного управління та підприємницького права

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ
"Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана"

У 2018 затверджено спеціальну цінову пропозицію для випускників.
В рамках календарного року випуску бакалаврів та магістрів при успішній здачі одного іспиту (кейс-стаді Операційного рівня) можна отримати Диплом СІМА з Управлінського Обліку: https://www.cimaglobal.com/Starting-CIMA/Starting-CIMA/Exemptions/Exemption-Search/Kyiv-National-Economics-University-named-after-Vadym-Hetman-12242/?qualification=1-2IPUWIT.
 
Встановлено спеціальну ціну  - 222 фунти стерлінгів .
 
Обовязкові умови отримання Диплому СІМА з управлінського обліку:
1.       Реєстрація з СІМА та сплата відповідних внесків
2.       Успішна здача кейс-стаді СІМА -  центри екзаменування є у 7 найбільших містах України: Киів, Харків, Івано-Франківськ, Дніпро, Миколаїв, Львів, Тернопіль
 
Отримавши звільнення від певних іспитів СІМА, студенти отримують перевагу, оскільки це дає їм можливість отримати міжнародну сертифікацію в значно коротші строки.
 
Для отримання міжнародного СІМА Диплому з управлінського облікувипускники бакалаврату та магістратури повинні будуть здати лише один іспит – зовнішнє тестування – кейс-стаді операційного рівня (ситуаційна задача).
 
Це значно акселерує карє'рний розвиток випускників, підсилює конкурентні переваги на ринку праці – адже молоді фахівці будуть володіти знаннями та навиками кращих світових стандартів, що затребувані вітчизняними та міжнародними бізнесами, а це понад 200 компаній в Україні та глобально 96 % компаній-лідерів списку Британського фондового індексу FTSE.
 
Звання АСМА (Associate of The Chartered Institute of Management Accountants), яке отримують фахівці, що пройшли всі рівні кваліфікації, – запорука успішності кандидата на професійній ниві як в Україні так і за кордоном.
 

Студенти спеціальнотсі "Облік і оподаткування" мають унікальні можливості слухати лекції провідних фахівців СІМА. Зокрема, у березні 2018 року на факультет обліку і податкового менеджменту завітали:

директор Департаменту Learning & Development СІМА (Великобританія), пан Лейтон Рамскіль, який значну увагу приділив огляду дослідження СІМА, присвяченому виявленню чинників впливу на розвиток фінансової професії, а також екзаменаційним технікам СІМА. Підкреслив, що отриманні знання студентами-випускниками КНЕУ в галузі управлінського обліку, забезпечують стійкий професійний успіх і підвищення престижу фахівця з управлінського обліку.

Henning Drager, BDO, Partner Sustainability & CSR обговорив перспективи розвитку професії бухгалтера в Україні та світі з урахуванням викликів часу, потреб бізнесу та впливу глобалізаційних процесів.

Шкляр Роман  - фахівець з розвитку бізнесу Академії EY зазначив, що співпраця ВНЗ з Привілейованим Інститутом Управлінських Бухгалтерів (СІМА) допомагає зрозуміти зв’язки між потребами бізнесу та формуванням умінь і навичок впевнених і компетентних лідерів бізнесу, здатних застосовувати інформацію в стратегічному управлінні стійким діловим успіхом.

Крім того, офіційний представник Привілейованого Інституту Управлінських Бухгалтерів (СІМА) в Україні є Наталія Вовчук, яка розкрила нові проекти, навчальні ресурси та спеціальні цінові пропозиції для акредитованих вищих навчальних закладів. 

 

 

Якщо Ви -  студент вищевказаної спеціальності акредитованих ВУЗів , звертайтесь до керівництва кафедр, що відповідають за спеціальність «облік та оподаткування»

Більш детальна інформація, а також інформація про на офіційному сайті CIMA (Chartered Institute of Management Accountants): https://www.cimaglobal.com/

Остання редакція: 14.05.19