Призери Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Управлінський облік»23 Травня 2018р.

16-18 травня 2018 року студенти факультету обліку та податкового менеджментуГордієнко Уляна (5 курс) та Сеник Катерина (4 курс) прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Управлінський облік» у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут».

Олімпіада проводиться в 2 тури:  перший тур – тестові завдання; другий тур – ситуаційні завдання.
За підсумками проведення олімпіади студентка Гордієнко Уляна посіла 2 призове місце, а Сеник Катерина - 3 призове місце та були нагороджені дипломами та грамотами.

Щиро вітаємо Гордієнко Уляну та Сеник Катерину  та бажаємо їй подальших успіхів!