Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 90-річчю від дня народження д.е.н., проф. Василя Васильовича Сопка26 Вересня 2018р.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Міжнародної

науково-практичної конференції, присвяченої 90-річчю від дня

народження д.е.н., проф. Василя Васильовича Сопка на тему:

«Облік, аналіз, аудит та оподаткування: сучасна парадигма в умовах сталого розвитку»,

яка відбудеться 7 грудня 2018 року

за адресою:

м. Київ, просп. Перемоги 54/1, Конференц-зала 1 корпусу

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Раді представити вашій увазі наукові доповіді і виступи офіційних представників Світового банку, Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України, Краківського економічного університету (Республіка Польща), Сопотської вищої школи (Республіка Польща), Аудиторської палати України, Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України, Привілейованого Інституту Управлінських Бухгалтерів (CIMA, Велика Британія).

Мета конференції: визначення та обґрунтування сучасних напрямів розвитку обліку, аналізу, аудиту й оподаткування в умовах реалізації концепції сталого розвитку.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Парадигма бухгалтерського обліку в умовах сталого розвитку.

2. Система оподаткування в управлінні сталим розвитком суб’єкта господарювання.

3. МСФЗ: тенденції удосконалення обліку та звітності.

4. Виклики сталого розвитку в професії бухгалтерів і аудиторів.

5. Облік і контроль діяльності підприємств агробізнесу в умовах сталого розвитку.

6. Модернізація методик обліку банківських операцій.

7. Стратегія формування облікової інформації суб’єктами державного сектору економіки.

8. Актуальні питання теорії і практики бізнес-аналізу в умовах сталого розвитку.

9. Теорія і практика аудиту в умовах сталого розвитку.

10. Digital-інновації в обліку, аналізі, аудиті та оподаткуванні.

Мови конференції: українська, російська, англійська, польська.

Форма участі: очна, дистанційна.

Програмою конференції передбачається проведення пленарного та секційних засідань, презентація наукових та навчально-методичних розробок учасників конференції. До участі запрошуються викладачі, науковці, представники бізнесу, державних установ та громадських організацій.

Електронні адреси і телефони оргкомітету за секціями:

Секції 1-3

konf_oio@ukr.net

044-371-62-42 (каб. 33)

044-371-62-46 (каб. 24а)

Секція 4

konf_oio@ukr.net

044-586-40-82 (ФПБАУ)

044-371-62-42 (каб. 35)

Секція 5

apk_kneu@ukr.net

044-371-62-21 (каб. 85)

Секції 6, 7, 8

kokbu@kneu.edu.ua

044-371-62-38 (каб. 43)

Секції 9, 10

konf_audit@ukr.net

044-371-62-54 (каб. 53)

Для своєчасного формування програми конференції і збірника матеріалів, просимо до 01 листопада 2018 року на електронні адреси оргкомітету за секціями надіслати: заявку на участь у конференції, тези для публікації; відскановану копію платіжного документа про сплату організаційного внеску.

Tема листа – тези на конференцію. Назва файлу: прізвище першого автора_номер секції_назва документу.doc (Павлюк_3_тези.doc; Павлюк_3_заявка.doc; Павлюк_3_ оплата.doc).

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ
  • Обсяг тез наукової доповіді – 2 повних сторінки формату А4 (297х210 мм), орієнтація – книжкова. Поля: верхнє, нижнє, ліве, праве – 20 мм. Шрифт: гарнітура – Times New Roman, кегль – 14, міжрядковий інтервал – 1,0; стиль – Normal (звичайний).
  • УДК (лівий куток сторінки).
  • Прізвище ім’я по батькові автора (повністю, жирним шрифтом), його статус (д.е.н., к.е.н., аспірант), посада, установа, підрозділ, навчальний заклад друкуються у правому кутку сторінки.
  • Назва тез друкується великими жирними літерами по центру.
  • Абзац – 1 см. Сторінки тез без нумерації; не використовувати переносів.
  • Список використаних джерел надається згідно ДСТУ 8302:2015 (Times New Roman, 12 курсив) і розміщується після тексту тез. Посилання на літературу подаються в квадратних дужках.
  • У тексті тез не розміщувати таблиць та графіків, не використовувати гіперпосилань.

Матеріали конференції будуть розміщені у:

1) інституційному репозитарії КНЕУ на сайті iRKNEU (http://ir.kneu.kiev.ua:8080/) в спільноті «Матеріали конференцій»;

2) друкованому збірнику тез доповідей.