Вчора відійшов у вічність к.е.н, професор, заслужений працівник КНЕУ Валентин Михайлович Івахненко13 Липня 2020р.

Сумна звістка

Вчора відійшов у вічність к.е.н, професор, заслужений працівник КНЕУ Валентин Михайлович Івахненко.

З 1959 року, після закінчення Київського інституту народного господарства, все життя  Валентина Михайловича було пов'язане з нашим навчальним закладом.

Після захисту кандидатської дисертації у 1971 р. він успішно працював над дослідженням проблем економічного аналізу, ставши провідним викладачем кафедри відповідного спрямування.

І хоча назва кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу змінювалась кілька разів протягом свого існування, професор Івахненко завжди залишався її незамінним співробітником.

Він є автором підручників і багатьох посібників з дисципліни «Економічний аналіз» та «Аналіз господарської діяльності», які досі є основою методичного забезпечення навчального процесу нашої кафедри.

Людина високої моралі і культури, інтелігентності і освіченості – таким він залишиться у пам'яті  колег.

Всі розуміють, що життя не вічне. Але коли відходять друзі – це дуже важко сприйняти.

То ж  перед світлою пам'яттю Валентина Михайловича  будемо поважати один одного, бо життя – це мить.....

Світла пам'ять Вам, Валентине Михайловичу. Царства небесного.