Засідання кафедри в дистанційному режимі18 Січня 2021р.

18.01.2021 р. відбулося останнє засідання кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу перед реорганізацією кафедри. Відповідно до порядку денного, колективом кафедри були розглянуті такі питання:

1. Акредитація освітньо-наукової програми з підготовки докторів філософії.

2. Ступінь готовності студентів факультету ОПМ до проходження практики.

3. Обрання студентами 4 курсу факультету ОПМ тем кваліфікаційних бакалаврських робіт.

4. Попередній розгляд дисертації Малкіної Яни Дмитрівни «Бухгалтерський облік та аналіз розрахунків за податковими зобов’язаннями банків України» на здобуття наукового ступеня к.е.н. за спеціальністю 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності). Науковий керівник: к.е.н. Ю. К. Семениченко. Внутрішні рецензенти: професор, д.е.н. Л. М. Кіндрацька, професор, д.е.н. І. М. Парасій-Вергуненко.