Попередній захист дисертаційної роботи Павелко О. В. на здобуття наукового ступеня д.е.н.25 Червня 2020р.

24 червня 2020 р. на засіданні кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу відбувся попередній захист дисертації к.е.н., доцента Павелко Ольги Віталіївни на тему «Облік та аналіз фінансових результатів основної діяльності будівельних підприємств: методологія й організація» на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності). Науковий консультант: д.е.н., проф. Лазаришина І. Д., завідувач кафедри статистики та економічного аналізу, Національний університет біоресурсів і природокористування України. Під час засідання були заслухані відгуки рецензентів д.е.н., професора, завідувача кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу Кіндрацької Л. М. та д.е.н., професора Парасій-Вергуненко І. М. У своїх відгуках рецензенти рекомендували дисертацію к.е.н, доцента Павелко Ольги Віталіївни до захисту.  За результатами голосування співробітників кафедри, дисертація к.е.н., доцента Павелко Ольги Віталіївни на тему «Облік та аналіз фінансових результатів основної діяльності будівельних підприємств: методологія й організація» була рекомендована до захисту.