ЗАХИСТ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ КАЛАБУХОВОЇ С. В.14 Вересня 2020р.

10 вересня 2020 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д. 26.006.06 відбувся захист дисертації к.е.н., професора кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу Калабухової Світлани Вікторівни на тему "АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ СУБ’ЄКТАМИ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ" на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності). Науковий консультант – академік НАН України, д.е.н., професор Чумаченко Микола Григорович. Голова спеціалізованої вченої ради - д.е.н., професор, професор кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу Кіндрацька Любомира Максимівна.

У процесі захисту були заслухані відгуки першого проректора Державного університету "Житомирська політехніка", д.е.н., професора Олійник Оксани Вікторівни, завідувача кафедри обліку, аналізу і аудиту Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця), д.е.н., професора  Іоніна Євгена Євгеновича, професора кафедри обліку та оподаткування Національної академії статистики, обліку та аудиту (м.Київ), д.е.н., доцента Зоріної Олени Анатоліївни.

За результатами голосування членів спеціалізованої вченої ради,  Калабуховій Світлані Вікторівні був присуджений науковий ступінь доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).

Фото: студентка 5 курсу факультету обліку та податкового менеджменту Геворгян А. Б.