Засідання наукового гуртка «ТЕОРІЯ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ». Частина 125 Вересня 2020р.

Перший семестр 2020/2021 навчального року, не дивлячись на умови світової пандемії розпочався на кафедрі засіданням  (дистанційним) студентського наукового гуртка за темою «Теоретичні основи економічного аналізу»У його роботі взяли участь студенти 2-го курсу факультет обліку та податкового менеджменту.

Наукові керівники - д.е.н., професор Ірина Михайлівна Парасій-Вергуненко та к.е.н., доцент Юлія Олександрівна Самборська-Музичко, визначили ключовими завданнями даного засідання: аналітичну оцінку фінансового стану підприємства; аналіз фінансових результатів діяльності підприємства; аналіз грошових потоків підприємства; аналітичне забезпечення антикризового управління. Крім того, було визначено важливість набуття навичок аналізу й передбачення ринкових явищ та процесів; оцінки необхідної інформації, розрахунку економічних та маркетингових показників, обґрунтовування управлінських рішень на основі використання необхідного аналітичного й методичного інструментарію.

Виходячи з поставлених задач, учасниками наукового гуртка, було підготовлено презентації власних досліджень за заданим напрямком. Учасниками гуртка було не лише досліджено ключові проблемні питання зазначеної проблематики, але й презентовано та обґрунтовано власні дослідження щодо теоретичних основ та сучасного інструментарію економічного аналізу господарської діяльності підприємств.

Науковий гурток кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу є платформою для реалізації студентами своїх наукових амбіцій, ораторського мистецтва та ерудиції, адже, саме під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри студенти вчяться вільно висловлювати свої думки публічно та орієнтуватися у проблемних питаннях галузей аналізу, більш детально вивчати основи навчальних дисциплін, пропонувати свої шляхи вирішення актуальних проблем та сучасного стану економічних процесів.