Захист дисертації аспіранта кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу Калітенко Д. О. на здобуття наукового ступеня доктора філософії24 Червня 2020р.

23 червня 2020 р. відбувся захист дисертації Калітенко Дарини Олександрівни на тему «Фінансова звітність та її аналітична інтерпретація» на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю  071 – Облік і оподаткування. Захист відбувся у спеціалізованій вченій раді ДФ 26.006.004 у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Науковий керівник здобувача – к.е.н, доцент, професор кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу Ямборко Галина Анатоліївна. За результатами таємного голосування членів спеціалізованої вченої ради, Калітенко Дарині Олександрівні було присуджено ступінь доктора філософії за спеціальністю  071 – Облік і оподаткування.