ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ ПУШКАРЬОВОЇ О. Ю.02 Червня 2020р.

02 червня 2020 р. на базі кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу відбувся дистанційний попередній захист кандидатської дисертації Пушкарьової Олени Юріївнина тему «Організаційно-методичне забезпечення внутрішнього аудиту в системі державного фінансового контролю» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності). Науковий керівник здобувача – д.е.н, професор, завідувач кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу Кіндрацька Любомира Максимівна.

На попередньому захисті були заслухані відгуки рецензентів д.е.н., професора Слободяник Юлії Борисівни та к.е.н, заступника декана факультету обліку та податкового менеджменту Цятковської Олени Віталіївни. У своїх відгуках рецензенти підкреслили, що дисертація містить обґрунтовані положення наукової новизни щодо методики та організації внутрішнього аудиту у системі розпорядників бюджетних коштів державного та місцевих бюджетів. Рецензенти рекомендували дисертацію до подання в спеціалізовану вчену раду для захисту.

В обговоренні дисертації взяли участь к.е.н., професор Калабухова С. В., к.е.н., професор Кузьмінська О. Е., к.е.н., доцент кафедри Амбарчян М. С. За результатами відкритого голосування співробітників кафедри, дисертація  Пушкарьової Олени Юріївнини на тему «Організаційно-методичне забезпечення внутрішнього аудиту в системі державного фінансового контролю» була рекомендована до подання в спеціалізовану вчену раду для захисту.