Фаховий семінар щодо попередньої експертизи дисертації 27.01.2020 р.28 Січня 2020р.

27 січня 2020 р. на базі кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу відбувся відкритий фаховий семінар щодо попередньої експертизи дисертації Калітенко Дарини Олександрівнина тему "Фінансова звітність та її аналітична інтерпретація" на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю  071 – Облік і оподаткування. Науковий керівник здобувача – к.е.н, доцент, професор кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу Ямборко Галина Анатоліївна. На фаховому семінарі були заслухані відгуки рецензентів д.е.н., професора Остап’юк Наталії Анатоліївни та к.е.н., доцента Абесінової Олени Костянтинівни. У своїх відгуках рецензенти рекомендували дисертацію до подання в спеціалізовану вчену раду для захисту. За результатами відкритого голосування співробітників кафедри, дисертація  Калітенко Дарини Олександрівни на тему "Фінансова звітність та її аналітична інтерпретація" була рекомендована до подання в спеціалізовану вчену раду для захисту.