Захист магістерських дипломних робіт студентів магістерської програми «ОБЛІК І КОНТРОЛЬ В СЕКТОРІ ЗАГАЛЬНОГО ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ»30 Квітня 2020р.

28 квітня 2020 р. відбувся дистанційний захист магістерських дипломних робіт студентів магістерської програми «Облік і контроль в секторі загального державного управління» за участі студентів, членів державної екзаменаційної комісії, викладачів кафедри та зовнішнього експерта.

Члени державної екзаменаційної комісії: декан факультету обліку та податкового менеджменту, д.е.н., професор М. І. Бондар; заступник декана факультету обліку та податкового менеджменту, к.е.н., доцент О. Л. Примаченко; заступник декана факультету обліку та податкового менеджменту, к.е.н., доцент О. В. Цятковська. Секретар державної екзаменаційної комісії: к.е.н., доцент Т. В. Ларікова.

Участь у захисті також взяли завідувач кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу, д.е.н., професор Л. М. Кіндрацька та к.е.н, професор кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу С. В. Калабухова.

Зовнішній експерт державної екзаменаційної комісії: керівник відділу фінансового планування та бухгалтерського обліку, головний бухгалтер Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти В. С. Журавленко.