Засідання кафедри 17.02.2020 р.18 Лютого 2020р.

17.02.2020 р. відбулося чергове засідання кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу. Відповідно до порядку денного, колективом кафедри були розглянуті такі питання:

1. Результати наукової діяльності співробітників кафедри за 2019 р.
  2. Склад і структура штатного розпису кафедри на 2020-2021 роки. Доп.: Кіндрацька Л. М.
  3. Профорієнтаційна робота та участь співробітників у ярмарках професій, що проводяться районними відділами Київського обласного центру зайнятості.
  4. Підсумки захисту кваліфікаційних магістерських робіт. Доп.: Кіндрацька Л. М.
  5. Процедури та документальне оформлення процесу проходження виробничої практики студентами бакалаврського рівня. Доп.: Амбарчян В. С.
  6. Методичні рекомендації щодо оформлення та підготовки кваліфікаційних бакалаврських дипломних  робіт.
  7. Результати проведення дня відкритих дверей. Доп.: Ларікова Т. В.
  8. Формування фахових атестаційних комісій для проведення вступних випробувань у 2020 році. Доп.: Кіндрацька Л. М.
  9. Забезпечення технічним персоналом приймальної комісії факультету у 2020 році.  Доп.: Кіндрацька Л.М.
  10. Розроблення дистанційного курсу з дисципліни «Облік в бюджетних установах». Доп.: Цятковська О. В.
  11. Призначення відповідальних осіб та створення комісії з перевірки знань з охорони праці (розпорядження ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» № 5 від 05.02.2020 р.). Доп.: Кіндрацька Л. М.