Засідання кафедри в дистанційному режимі 17.02.2022р.17 Лютого 2022р.

17 лютого 2022 р. в режимі онлайн  відбулося засідання кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу.

Відповідно до порядку денного колективом кафедри були розглянуті такі питання:

1. Про схвалення освітньо-професійної програми «Соціальне забезпечення» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» галузі знань 23 «Соціальна робота».

Доповідач: керівник проєктної групи, к.е.н., доцент Цятковська О.В.

2. Про започаткування освітньо-професійної програми «Податковий менеджмент та комплаєнс» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування».

Доповідач: зав. кафедри, д.е.н., професор Ловінська Л.Г.

3. Про формування пропозицій щодо плану підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Університету у 2022 році.

Доповідач: к.е.н., доцент Абесінова О.К.

4. Про заповнення електронного журналу та електронного індивідуального плану робіт викладача у 2022 році.

Доповідач: к.е.н., доцент Федорченко О.Є.

5. Про графік написання та захисту кваліфікаційних бакалаврських робіт студентів 4-го курсу освітньої програми «Облік і аудит» 2021/2022 н.р.

Доповідач: к.е.н., доцент Федорченко О.Є.

6. Про підготовку до семінару на тему «Перспективи розвитку фінансового моніторингу в Україні», що запланований на 20 травня 2022 року згідно переліку наукових заходів кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу на 2022 рік.

Доповідач: к.е.н., доцент Федорченко О.Є.

7. Про підготовку до VІІI Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Облік, аналіз, аудит та оподаткування: сучасні концепції розвитку», що відбудеться 11 квітня 2022 року.

Доповідач: к.е.н., доцент Федорченко О.Є.

8. Про оновлення каталогу вибіркових навчальних дисциплін.

Доповідач: к.е.н., доцент Федорченко О.Є.

9. Про організацію навчання на дуальній освіті на другому (магістерському) рівня вищої освіти.

Доповідач: зав. кафедри, д.е.н., професор Ловінська Л.Г.

10. Про затвердження Звіту з проходження підвищення кваліфікації к.е.н., доцента кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу Токаревої Т.О.

Доповідач: к.е.н., доцент Токарева Т.О.

11. Про затвердження термінів проходження викладацької практики, а також Програми викладацької практики здобувачам освітньо-наукової програми підготовки доктора філософії (третій освітньо-науковий рівень) за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування».

Доповідач: Беженар А.Ю., науковий керівник д.е.н., професор Кіндрацька Л.М.