МЕМОРАНДУМ про партнерство з Академією фінансового управління26 Березня 2021р.

За ініціативою завідувача кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу Л. Г. Ловінської було підписано Меморандум про партнерство між ректором КНЕУ імені Вадима Гетьмана Д. Г. Лук’яненком та президентом ДННУ «Академія фінансового управління» Національної академії наук України Т. І. Єфименко. 25 березня 2021 р. ректор Університету Д. Г. Лук’яненко та президент ДННУ «Академія фінансового управління» Національної академії наук України Т. І. Єфименко уклали Меморандум про партнерство та ділове співробітництво між університетом та академією. На зустрічі також були присутні проректор з науково-педагогічної роботи КНЕУ імені Вадима Гетьмана А.М. Колот, декан факультету обліку та податкового менеджменту КНЕУ імені Вадима Гетьмана М. І. Бондар, завідувач кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу Л. Г. Ловінська та віце-президент Академії фінансового управління О. О. Любіч.

Метою Меморандуму є: 1) забезпечення наукового, експертного, методичного супроводу реалізації стратегії стійкого соціально-економічного розвитку країни на основі запровадження інноваційних механізмів державного, місцевого та регіонального управління змінами та послідовної реалізації реформ фінансової, бюджетної, податкової систем України; 2) підготовку і реалізацію спільних програм й проектів; 3) проведення спільних заходів (конференцій, форумів, семінарів, круглих столів), присвячених питанням соціально-економічного розвитку та посиленню фінансової стійкості України із залученням представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, вітчизняних та зарубіжних науковців, викладачів закладів вищої освіти, докторантів, аспірантів та студентів.

Більш детально про цю важливу подію читайте на офіційному сайті нашого університету: https://kneu.edu.ua/ua/news_main/132553546351/