Перше засідання наукового гуртка23 Лютого 2017р.

21.02.2017 р. кафедрою обліку і оподаткування в межах діяльності Інституту обліку проведено перше святкове засідання Наукового гуртка. Основною темою дискусій стало використання бухгалтерського обліку і аудиту в створенні інформаційної бази управлінських рішень.

Під час відкриття гуртка завідувач кафедри обліку і оподаткування д.е.н., проф. Шигун М.М. наголосила на важливості наукової діяльності студентів та значній ролі участі в дискусіях у формуванніпрофесійних навиків майбутніх фахівців з бухгалтерського обліку. Доцент кафедри к.е.н., доц. ЛахтіоноваЛ.А. наголосила на суттєвій ролі аналітичної складової у процесі управління господарською діяльністю, оцінці її результатів, а аткож визначила нагальні проблеми розвитку економічного аналізу як науки.

Найбільше учасників першого засідання наукового гуртка зацікавило питання впливу аудиту на управлінські рішення та його використання власниками як інструменту покращення результатів діяльності підприємства, уточнення або й навіть зміни стратегії.

Засідання відбувалося на двох мовах - українській та англійській. Доповідачі – Ластівка Марія, Радійовська Марія та Моісеєнко Стефані  - представили результати своїх досліджень англійською й отримали значну кількість питань від старших колег - проф. Шигун М.М., доц. Лахтіонової Л.А. та Супрович Г.О.

Страдомський Олександр змусив аудиторію досить серйозно засумніватися у правильності діючих аудиторських процедур та запропонував у процесі дискусії нестандартні рішення.

Учасники отримали грамоти та подарунки в наступних номінаціях:

1)    Активна участь та презентація наукової роботи – Ластівка Марія, Радійовська Марія, ОПД-503і. Науковий керівник – д.е.н., професор кафедри обліку і оподаткування Остап’юк Н.А.

2)    Актуальність наукового дослідження – Моісеєнко Стефані, ОПД-503і. Науковий керівник – д.е.н., професор кафедри обліку і оподаткування Остап’юк Н.А.

3)    Цікавий науково-дослідний підхід у роботі – Страдомський Олександр, ОАФ-508, Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри аудиту Булкот Г.В.