Факультет обліку та податкового менеджменту

Випускники факультету

ДЕМЧЕНКО ЛЮДМИЛА ДМИТРІВНА - випускниця КНЕУ ім. В. Гетьмана 1995 року (спеціальність – «Бухгалтерський облік, контроль та аналіз господарської діяльності», кваліфікація – економіст). Пройшла шлях від державного податкового інспектора валютної інспекції ДПІ до начальника Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві.

Інтерв’ю підготували студенти 5-го курсу: Халієва Олеся (магістерська програма «Оподаткування підприємницької діяльності»),  Петрученко Юлія та Прокопенко Анна (магістерська програма «Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю»).

 

СУШКО ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ – випускник КНЕУ ім. В. Гетьмана 2001 року, кандидат економічних наук, сертифікований аудитор, керуючий партнер «MGIPSPAudit», яка є провідною аудиторською компанією та представником міжнародної мережі незалежних аудиторських, податкових, бухгалтерських та консалтингових фірм MGIWorldwide. Секрети свого успіху Дмитро Сергійович розкриває в інтерв’ю нашим студентам, наводить базові стимули до навчання як фундамент подальшого професійного зростання.

Більш детально про «MGI PSP Audit»

Відео – інтерв’ю з Сушко Д.С.

Інтерв’ю підготували студенти 5-го курсу: Драбинога Анна, Козій Юлія (магістерська програма «Оподаткування підприємницької діяльності») та Харюкова Марія (магістерська програма «Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю»).


ФІЛОЗОП ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ - випускник КНЕУ ім. В. Гетьмана 1993 року, кандидат економічних наук, сертифікований аудитор, власник і директор ТОВ «Аудиторська фірма «НЮАНС-АУДИТ». Його фірма надає своїм клієнтам аудиторські та бухгалтерські послуги, проводить аудит фінансової звітності, складеної за національними та міжнародними стандартами.


Відео- інтерв’ю з Філозоп О.В.

Інтерв’ю підготували студенти 5-го курсу: Гордієнко Оксана, Гордієнко Уляна та Майстернко Інна (магістерська програма «Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю»).

 

БАРАНОВ СЕРГІЙ та ГРИНЕНКО ЮЛІЯ - випускники КНЕУ ім. В. Гетьмана 2017 року (спеціальність – «Облік і аудит»). Успішно завершивши навчання, отримали цінний досвід роботи у міжнародних аудиторських компаніях, продовжують навчатися в аспірантурі КНЕУ на Факультеті обліку та податкового менеджменту для отримання ступеня PhD.

 
 
Інтерв’ю підготували студенти: Швейбиш Клімент (2 курс) та Бриль Ірина (5 курс, магістерська програма «Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю»).
Остання редакція: 19.01.24