Факультет обліку та податкового менеджменту

Проєкти

ДУАЛЬНА ОСВІТА

У липні 2020 року, завдяки  ефективній роботі факультету обліку та податкового менеджменту під керівництвом М. І. Бондаря, було підписано Меморандум про співпрацю між КНЕУ та Головним управлінням Державної податкової служби у м. Києві. Співпраця передбачає навчання здобувачів освіти за дуальним принципом – студенти поєднують трудову діяльність у ДПС, підвищуючи рівень знань та умінь у сфері оподаткування, та навчання в університеті.

Більше про Меморандум за посиланням: https://kyiv.tax.gov.ua/media-ark/local-news/425021.html 

 

ПРОЄКТИ ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ

У результаті співпраці із державними інституціями, закладами вищої освіти, науково-дослідними інститутами у 2013-2019 р.р. науковцями кафедри отримані такі результати:

- затверджено  Програму постійного  удосконалення  професійних знань аудиторів «Особливості застосування аналітичних процедур при здійсненні завдань з надання впевненості та інших аудиторських послуг», розроблену проф.  Калабуховою С. В. та доц. Абесіновою О. К. (рішення АПУ № 346/11 від 25.05.2017 р.);

- у 2014-2016 р.р. проф. Свірко Світланою Володимирівною, членом Методологічної ради з бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України та Науково-експертної ради Державної казначейської служби України, здійснено опрацювання проектів нормативних актів з питань бухгалтерського обліку. Зазначені проекти нормативних актів використані при розробці НП(С)БОДС та методичних рекомендацій щодо обліку операцій в установах державного сектору.

У 2018-2019 р.р. співробітниками кафедри спільно з Національним банком України проведено тренінги для працівників банківських установ  на тему «Бухгалтерський облік банківських операцій: базові основи (для спеціалістів департаментів та відділів банків, які безпосередньо не виконують функціональні обов’язки, пов’язані із методикою і технологією бухгалтерського обліку)» (лектори – Л. М. Кіндрацька, Ю. К. Семиниченко, В. Б. Кириленко, О. Е. Кузьмінська).

У грудні 2018 р. кафедра була  співорганізатором проведення Міжнародної науково-практичної конференції “Роль і місце бухгалтерського обліку, контролю й аналізу в розвитку економічної науки та практики”.

Остання редакція: 25.06.21