Факультет обліку та податкового менеджменту

Проекти

Остання редакція: 04.02.19
Подвійний диплом з Вищою Сопотською школою (Польща)

      Студенти факультету обліку та податкового менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний         університет імені Вадима Гетьмана» спеціальності «Облік і оподаткування», магістерських програм «Облік і   аудит в  управлінні підприємницькою діяльністю» та «Оподаткування підприємницької діяльності», отримали   унікальну  можливість отримання подвійного диплому в рамках реалізації договору про подвійні дипломи   між ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Вищою Сопотською   Школою (Польща).

   Студенти, які вступили на навчання за вказаною програмою, отримали можливість вивчити польську розмовну та професійну, підвищити рівень ділової англійської мови; прослухати курси професійних дисциплін іноземною мовою, у т.ч. присвячених вивченню бухгалтерських та аудиторських програмних продуктів, що застосовуються європейськими та світовими фірмами; проходити практику за фахом на міжнародних фірмах, осередки та підрозділи яких знаходяться в містах Сопот, Гдиня і Гданськ. За умовами гранту, за рахунок якого фінансується вказана студія подвійних дипломів, студенти отримують стипендіальне забезпечення.

    Студенти факультету обліку та податкового менеджменту, які навчаються на програмі подвійного диплому у Сопотській Вищий Школі розповідають про можливості навчання і дають корисні поради для покращення своїх професійних перспектив.

    Викладачі кафедри обліку і оподаткування ведуть постійну співпрацю з фахівцями Сопотської Вищої Школи, обмінюються знаннями, досвідом та публікують свої наукові праці у виданнях цієї школи.

АССА (Association of Chartered Certified Accountants)

   ACCA (Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів - Association of Chartered Certified Accountants) найбільша і найпоширеніша у світі міжнародна професійна бухгалтерська організація, яка надає кваліфікації для працівників у сфері бухгалтерії, аудиту та фінансів тазавоювала міцну репутацію в професійних колах за 100 років свого існування.
   
     АССА налічує близько 188 000 членів та 480 000 студентів в 178 країнах світу, а також має 92 регіональних офісів
CIMA (Chartered Institute of Management Accountants)

МІЖНАРОДНЕ ВИЗНАННЯ ЯКОСТІ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ

  

 

Диплом CIMA (Chartered Institute of Management  Accountants - 
Інститут дипломованих бухгалтерів управлінського обліку) – це доказ високого рівня фінансової кваліфікації

Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України

     ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та факультет   обліку та податкового менеджменту йде в ногу з часом та ринковими трендами й співпрацює з   професійними організаціями у сфері обліку, фінансів, аудиту та контролю.

    Однією з них є Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України (ФПБАУ) –  громадська професійна саморегулівна, некомерційна організація, створена в червні 1996 року з   метою відстоювання інтересів представників бухгалтерської та аудиторської професій. Федерація   представлена у всіх регіонах України і на сьогодні є найчисельнішою професійною організацією України, яка представляє професію бухгалтера і аудитора на міжнародному рівнітає дійсним членом Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC)