Факультет обліку та податкового менеджменту

АССА (Association of Chartered Certified Accountants)

АССА (Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів - Association of Chartered Certified Accountants) найбільша і найпоширеніша у світі міжнародна професійна бухгалтерська організація, яка надає кваліфікації для працівників у сфері бухгалтерії, аудиту та фінансів тазавоювала міцну репутацію в професійних колах за 100 років свого існування.
  
АССА налічує близько 188 000 членів та 480 000 студентів в 178 країнах світу, а також має 92 регіональних офісів.
  
АССА Кваліфікація визнана Євросоюзом та ООН, таким чином, навчаючись в Україні Ви можете отримати міжнародну кваліфікацію.
 
Кваліфікація АССА призначена не лише для бухгалтерів чи аудиторів, але і для всіх спеціалістів фінансової сфери, економіки та менеджменту.
 

Члени АССА отримують такі знання і вміння, які дозволяють їм добиватись успіху в таких сферах як бізнес-консалтинг, оподаткування, інформаційні технології, стратегічне планування та загальний менеджмент.
 
Учасники програми отримають:
 • Диплом і членство в АССА, які дозволяють Вам вибирати роботодавця, а не чекати, поки виберуть Вас!
 • Комплексність знань. До моменту отримання членства в АССА Ви будете володіти практичними знаннями, які застосовуються у всіх сферах бізнесу.
 • Можливість отримувати дипломи після завершення певних модулів!
 • Кваліфікація ЗАВЖДИ актуальна, а навчання з програми АССА відкрито для всіх бажаючих!
 • Найбільша всесвітня професійна бухгалтерська організація, яка динамічно розвивається!
Магістерська програма "Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю" є акредитованою Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА, Association of Chartered Certified Accountants) за рівнями F1-F4, F6-8.

Програма дає право отримувати заліки за такими іспитами:
 
 • F1- Бухгалтер на підприємстві (Роль бухгалтера в бізнес-середовищі)
 • F2- Управлінський облік
 • F3- Фінансовий облік
 • F5 - Менеджмент ефективності
 • F6 - Оподаткування
 • F7- Фінансова звітність
 • F8 - Аудит та підтвердження звітності


Для здобувачів Київського національного економічного університеу імені Вадима Гетьмана існує можливість отримати автоматичні заліки по певних предметах фундаментального рівня кваліфікації АССА.
 

Здобувачі також можуть використовувати програму Accelerate при проходженні кваліфікації АССА, яка дозволяє отримувати знижки в оплаті. 
Більш детальна інформація за посиланням: http://www.accaglobal.com/my/en/learning-provider/university-partnership-programme-accelerate/how-does-the-university-partnership-programme-accelerate-work.html
 

Наявність кваліфікації ACCA допомагає в побудові успішної кар'єри в різних секторах бізнесу - державному чи приватному секторі, бухгалтерській фірмі, іноземній компанії або при організації власного бізнесу - у сфері фінансів, бухгалтерського обліку, аудиту, корпоративного та податкового права.
 

Детальна інформація, а також інформація про ACCA Ukraine (АССА Україна) на офіційному сайті Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).