Факультет обліку та податкового менеджменту

Спортивна робота

 

Викладачі кафедри постійно організовують комплексну спартакіаду КНЕУ з 10 видів спорту, популярних серед студентської молоді, повноцінну спартакіаду серед професорсько-викладацького складу з 10 видів спорту.  7 збірних команд приймають участь у вcеукраїнських та міжнародних змаганнях.  В 2014 році студент факультету міжнародної економіки, Батуркін Андрій, під керівництвом свого тренера, Дудко Михайла Валерійовича, завоював золоту нагороду чемпіонату світу з класичного жиму лежачи. Повєткіна Анастасія Анатолівна – ст. викладач фізичного виховання КНЕУ в 2017 році переможиця чемпіонату України та Кубку світу, завоювала титул абсолютної чемпіонки по жиму лежачи, під керівництвом тренера – Кузнєцова Валерія Анатолійовича.

Відповідальні за фізкультурно-масову та спортивну роботу протягом року постійно здійснюють контроль за проведенням засідань фізкультурної ради та тренерських рад. Головні судді змагань слідкують за організацією та проведенням Спартакіади серед студентів та Спартакіади «Здоров'я». Відповідальні за фізкультурно-масову роботу на факультетах та головні тренери з видів спорту займаються організацією та проведенням фізкультурно-масової та спортивної роботи зі студентами в позанавчальний час. Голова організаційного комітету, головні тренери команд та відповідальні за фізкультурно-масову та спортивну роботу протягом року відповідають за організацію та проведення Спортивного свята, участь збірних команд КНЕУ у міських та Республіканських змаганнях, займаються забезпеченням освітлення фізкультурно-масової та спортивної роботи в засобах масової інформації.

Підсумкова таблиця XXXХIIl Спартакіади КНЕУ ім. Вадима Гетьмана 2022-2023 р. (студенти)

№ п.п.ФакультетШашкиНаст/тШахиДартс Баскетбол (3*3)Атл.гімн  (чол)Атл.гімн  (жін)ПлаванняФутбол Сумма місцьОздоровча гімнастикаЗагальна сумма очокМІСЦЕ
1МЕіМ             
2ФЕтаУ             
3ФЕФ             
4ОПМ             
5Юр.інститут             
6ФМ             
7ФУПСтаП             
8ФІСІТ             
               

 

Остання редакція: 14.09.23