30 СІЧНЯ 2017РОКУ о 13.15 НАУКОВИЙ СЕМІНАР «ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ: НОВАЦІЇ 2017 РОКУ»20 Січня 2017р.

30 СІЧНЯ 201РОКУ  о 13.15 (аудиторія 37, корпус 2 КНЕУ)

КАФЕДРА  АУДИТУ  ТА КАФЕДРА ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАННЯ

ПРОВОДЯТЬ МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ СЕМІНАР

НА ТЕМУ:

«ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ: НОВАЦІЇ 2017 РОКУ»

Питання для розгляду та дискусії:

Блок 1: Імплементація нових положень податкового законодавства у навчальний процес при підготовці фахівців з обліку і оподаткування

Модератор:  Шигун Марія Михайлівна – д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку і оподаткування ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана»

Доповідачі:

ОСТАП’ЮК НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА– д.е.н., професор кафедри обліку і оподаткування ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана»

Новації в розрахунку податку на прибуток та ПДФО

БАБІЧ ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ– к.е.н., професор кафедри обліку і оподаткування ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана»

Облікова політика підприємства у 2017 році щодо оподаткування

Блок 2: Аналіз актуальних пропозицій щодо змін до податкового законодавства: QuoVadis?

Модератор:  Петрик Олена Анатоліївна– д.е.н., професор, завідувач кафедри аудиту ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана»

Доповідач:

ПРОСКУРА КАТЕРИНА ПЕТРІВНА– д.е.н., професор кафедри аудиту ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана»

Зміни в законодавстві щодо оподаткування ПДВ

Запрошуються викладачі всіх кафедр обліково-економічного факультету КНЕУ, докторанти, аспіранти, студенти магістерського рівня підготовки,  та інші зацікавлені особи

Організатори:

Кафедра аудиту                                           Кафедра обліку і оподаткування