ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОБЛІКОВО-ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!25 Січня 2017р.

Шановні вступники та батьки!

Запрошуємо Вас на день відкритих дверей обліково-економічного факультету, який відбудеться 11 лютого 2017 року о 13:30 відразу по закінченню загально університетських зборів до дня відкритих дверей

У програмі заходу – презентація освітніх програм обліково-економічного факультету, зустріч та живе спілкування з деканом обліково-економічного факультету, завідувачами кафедр, викладачами та студентами факультету.

Ми будемо раді розповісти Вам про обліково-економічний факультет, його традиції та сьогодення, а також про майбутні перспективи щодо працевлаштування.

Запрошуємо всіх бажаючих прийти та приєднатися до дружньої сім’ї обліково-економічного факультету ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»!

Місце проведення заходу: м. Київ, вул.. Дегтярівська, 49-Г, 2-й корпус КНЕУ, ауд.31