Факультет обліку та податкового менеджменту

Щербакова Наталія Андріївна

Кафедра: Кафедра аудиту
Посада: Доцент
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 48 років
Біографія:

У 1975 році закінчила Дніпропетровський державний університет, спеціальність – математика та аспірантуру в Дніпропетровській національній металургійній академії. В 1988 році в Київському інституті кібернетики захистила дисертацію за спеціальністю «Використання математичних методів і обчислювальної техніки в економічних дослідженнях, плануванні та управлінні народним господарством і його галузями».

З 1975 по 2001 рік працювала в Дніпропетровській національній металургійній академії на посадах математик-програміст, асистент, доцент. Працювала начальником відділу з міжнародних стандартів в Департаменті консалтингу ТОВ «BDO Баланс-Аудит». Викладала в Дніпропетровській академії управління персоналом при Президенті України, в Дніпропетровській академії бізнесу та права, а також в Центральному інституті підвищення кваліфікації керівних працівників.

В 2002-2003 рр. працювала на посаді доцента в Українському фінансово-економічному інституті.

З листопада 2003 року працює на посаді доцента кафедри аудиту КНЕУ.

Підготувала трьох аспірантів до захисту дисертацій на звання кандидата економічних наук.

Викладає науки «Організація і методика аудиту», «Аудит спеціалізованих сфер та супутні послуги», «Аудит», «Міжнародні стандарти аудиту».

Викладає в Інституті бізнес-освіти (раніше Центр магістерської підготовки) ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» науки «Організація і методика аудиту», «Аудит»,

Нагороджена відзнакою Аудиторської палати України – «Знак пошани Аудиторської палати України»