Щодо курсу «Корпоративний аналіз та бізнес-діагностика»13 Березня 2020р.

На виконання рішення КМУ та наказу ректора про тимчасове припинення навчальних занять та переведення здобувачів вищої освіти на дистанційне навчання, звертаємо вашу увагу, що дисципліна «Корпоративний аналіз та бізнес-діагностика» доступна у дистанційному режимі з використанням програного забезпечення Moodle з 14.03.2020 року на весь період карантину. Лекційний матеріал, практичні завдання (в т.ч. тестові та індивідуально-розрахункові), завантажені та доступні для опрацювання (лектор – І.М. Парасій-Вергуненко; викладач практичних  занять - Ю.О. Самборська-Музичко).

Щиро вдячні Інституту дистанційної освіти ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за оперативну підтримку та забезпечення дистанційного навчання студентів денної форми навчання на період дії карантину.

Навчальний процес продовжується в дистанційному режимі!

Бережіть себе та не хворійте!