VІ Міжнародна науково-практична конференція «Облік, аналіз, аудит та оподаткування: сучасна парадигма в умовах сталого розвитку», 10 грудня 2020 р. (участь - БЕЗКОШТОВНА)10 Листопада 2020р.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас узяти участь у роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Облік, аналіз, аудит та оподаткування: сучасна парадигма в умовах сталого розвитку», присвяченої 20-й річниці створення кафедри аудиту КНЕУ, яка відбудеться у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», м. Київ 10 грудня 2020 року.

Інформація про конференцію також розміщена у прикріпленому файлі.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
1. Парадигма бухгалтерського обліку в умовах дії концепції сталого розвитку.
2. Виклики сталого розвитку в професії бухгалтерів і аудиторів.
3. Професійна етика бухгалтерів і аудиторів в Україні: вплив євроінтеграції та глобалізації.
4. МСФЗ: тенденції удосконалення обліку та звітності.
5. Модернізація методик обліку банківських операцій.
6. Стратегія формування облікової інформації суб’єктами державного сектору економіки.
7. Теорія і практика аудиту в умовах сталого розвитку.
8. Digital-інновації в обліку, аналізі, аудиті та оподаткуванні.
9. Система оподаткування в управлінні сталим розвитком суб’єкта господарювання.
10. Актуальні питання теорії і практики бізнес-аналізу в умовах сталого розвитку.

УМОВИ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ
Форма участі у конференції: он-лайн.
Робочі мови: українська, англійська, російська, польська.
Пленарне засідання відбудеться 10 грудня 2020 року з використанням платформи Zoom Meetings. Інструкцію щодо підключення учасники конференції отримають на свої електронні поштові скриньки.
Програму конференції буде розміщено на сайті факультету обліку та податкового менеджменту КНЕУ за посиланням: https://oef.kneu.edu.ua/ua/
За підсумками конференції буде сформований електронний (PDF) варіант збірника матеріалів конференції, із наданням відповідних бібліотечних індексів УДК та міжнародного стандартного книжного номеру (ISBN).
Матеріали конференції будуть розміщені у Інституційному репозитарії КНЕУ на сайті iRKNEU (http://ir.kneu.kiev.ua:8080/) в спільноті «Матеріали конференцій»; на сайтах АПУ та САУ.
Для участі у конференції та публікації тез у збірнику матеріалів необхідно в термін до 1 грудня 2020 року надіслати на електронні скриньки оргкомітету електронний варіант тез доповіді, заявку на участь у конференції.

Електронні адреси і телефони оргкомітету за секціями:
Секції 1, 2, 4, 9
konf_oio@ukr.net
063-349-17-79
Координатор – к.е.н, доцент, Федорченко О.Є.

Секції 3, 7, 8
konf_audit@ukr.net
066-347-21-17
Координатор – к.е.н, доцент Матієнко-Зубенко І.І.

Секції 5, 6, 10
kokbu@ukr.net
099-429-48-46
Координатор – к.е.н., професор Кузьмінська О.Е.

Тема листа: Конференція КНЕУ 2020. Документи мають бути підписані (назви файлів) за таким прикладом: Сахно_Секція 8_Тези.doc, Сахно_Заявка.doc.

Оргкомітет залишає за собою право відхиляти матеріали, що не відповідають вимогам щодо оформлення, темі конференції або надійшли із запізненням.
Про включення доповіді у програму конференції авторам буде повідомлено протягом трьох робочих днів після отримання тез на електронну адресу відповідної секції.
ДЛЯ ВСІХ УЧАСНИКІВ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ БЕЗКОШТОВНА, З ГАРАНТОВАНИМ ОТРИМАННЯМ ЕЛЕКТРОННОГО ВАРІАНТУ ЗБІРНИКА ТЕЗ ТА ЕЛЕКТРОННОГО СЕРТИФІКАТУ УЧАСНИКА

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

• Обсяг тез наукової доповіді – 2-3 повних сторінки формату А4 (297х210 мм), орієнтація – книжкова. Поля: верхнє, нижнє, ліве, праве – 20 мм.
  • Шрифт: гарнітура – Times New Roman, кегль – 14, міжрядковий інтервал – 1,0; стиль – Normal (звичайний).
  • УДК (лівий куток сторінки).
  • Прізвище, ім’я, по батькові автора (повністю, жирним шрифтом), його статус (д.е.н., к.е.н., аспірант), посада, установа, підрозділ, навчальний заклад (друкуються у правому кутку сторінки – курсив).
  • Назва тез друкується великими жирними літерами по центру.
  • Абзац – 1 см. Сторінки тез без нумерації; не використовувати переносів.
  • Список використаних джерел надається згідно з ДСТУ 8302:2015 (Times New Roman, 12 курсив) і розміщується після тексту тез. Посилання на літературу подаються в квадратних дужках.
  • У тексті тез не розміщувати таблиць та графіків, не використовувати гіперпосилань.
Увага! До друку приймаються матеріали, які раніше не були опубліковані. Обов’язковим є дотримання тематичних напрямів конференції, вимог щодо їх оформлення та встановлених термінів.