Відійшов у вічність к.е.н., професор кафедри Роман Теодорович Джога10 Вересня 2019р.

З почуттям глибокої скорботи колектив кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу повідомляє, що 9 вересня 2019 року відійшов у вічність Роман Теодорович Джога.

Пішла з життя людина світлої душі, відкритого і доброго серця. Все свідоме життя Романа Теодоровича було пов’язане із нашим навчальним закладом.

Роман Теодорович народився 13 серпня 1939 року на Станіславщині (нині – Івано-Франківська область). Професійне зростання Романа Теодоровича відбувалося у стінах Київського інституту народного господарства з моменту завершення навчання в інституті у 1966 році.

У 1978 році Роман Теодорович отримав науковий ступінь кандидата економічних наук, а у 2006 році – вчене звання професора по кафедрі обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу.

Усі, хто мав нагоду слухати лекції талановитого викладача, захоплювалися його майстерністю створення атмосфери ділового спілкування і доброзичливості, ґрунтовними знаннями та вміннями довести їх до аудиторії.

Чорним крилом торкнувся смуток наших сердець. У серці кожного колеги Роман Теодорович залишив добрий спогад.

У скорботі низько схиляємо голову перед світлим образом нашого Колеги, щиро молимося за упокій його душі.

Мудрі зерна науки, щедро засіяні у серця молодших колег та студентів, ще довго проростатимуть світлою пам’яттю про Вчителя і Наставника Романа Теодоровича Джогу.