Попередній захист докторської дисертації к.е.н., професора Калабухової Світлани Вікторівни24 Грудня 2019р.

24 грудня 2019 р. на засіданні кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу відбувся попередній захист дисертації к.е.н., професора Калабухової Світлани Вікторівни на тему "АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ СУБ’ЄКТАМИ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ" на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності). Також, здобувачем була представлена монографія "Уніфікація аналітичних процедур в умовах стандартизації бухгалтерського обліку та аудиту", в якій розкриті основні положення докторської дисертації. Під час засідання були заслухані відгуки рецензентів д.е.н., професора Кузьмінського Юрія Анатолійовича та д.е.н., професора Парасій-Вергуненко Ірини Михайлівни. У своїх відгуках рецензенти рекомендували дисертацію к.е.н, професора Калабухової Світлани Вікторівни до захисту.  У кінці засідання були заслухані виступи співробітників кафедри к.е.н., професор Кириленка В. Б., к.е.н., доцент Пастернака А. Л., к.е.н., доцент Ларікової Т. В. За результатами голосування співробітників кафедри, дисертація к.е.н., професора Калабухової Світлани Вікторівни на тему "АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ СУБ’ЄКТАМИ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ" була рекомендована до захисту.