Засідання кафедри 02.09.2019 р.06 Вересня 2019р.

02.09.2019 р. відбулося засідання кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу. Відповідно до порядку денного, колективом кафедри були розглянуті такі питання:

1. Розподіл навчального навантаження науково-педагогічного персоналу кафедри на 2019-2020 н.р. Доповідач: зав. кафедрою, проф. Л. М. Кіндрацька.

2. Посадові обов’язки викладчів. Доповідач: зав. кафедрою, проф. Л. М. Кіндрацька.

3. Заповнення індивідуальних планів науково-педагогічного персоналу. Доповідач: зав. кафедрою, проф. Л. М. Кіндрацька.

4. Закріплення додаткових робіт, пов’язаних із науковою, методичною та організаційною діяльністю кафедри, за викладачами. Доповідач: зав. кафедрою, проф. Л. М. Кіндрацька.

5. Розробка методичних матеріалів та робочих програм освітньо-професійної програми «Облік і аудит в державному секторі». Доповідач: зав. кафедрою, проф. Л. М. Кіндрацька.