КНЕУ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ15 Квітня 2019р.

КНЕУ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ІІІ-ІV РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ІЗ ДИСЦИПЛІНИ
«ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИКА АУДИТУ»

З 8 по 10 квітня 2019 р. на базі Миколаївського національного аграрного університету (наказ Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році») було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Організація і методика аудиту». В зазначеному заході, який відбувся у три тури (теоретичний, тестування, практичний), взяли участь 167 студентів із 55 закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівня акредитації з 25 міст України.

Від ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» в олімпіаді взяли участь дві студентки 5-го курсу магістратури за напрямом «Аудит та державний фінансовий контроль» Тетяна Таранік та Ольга Духовська, яких на високому рівна підготували викладачі кафедри аудиту: завідувач кафедри аудиту д.е.н., проф. Олена Анатоліївна Петрик, заступник завідувача кафедри аудиту д.е.н., проф. Юлія Борисівна Слободяник, доцент кафедри к.е.н., доц. Надія Олександрівна Бугай, доцент кафедри к.е.н., доц. Ілля Олександрович Мариніч.

Результатом такої плідної співпраці стали I (переможне і єдине) місце Тетяни Таранік, яке засвідчене Дипломом I ступеня переможця II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» 2018/2019 навчального року серед закладів вищої освіти та численні призи, зокрема: сертифікат на проходження навчання, що організується одним з лідерів на ринку аудиту «Baker Tilly»; сертифікат на безкоштовну туристичну поїздку автобусним туром «Приємний вікенд у Празі» (Львів – Краків – Прага – Дрезден – Карлові Вари – Львів) від ТВ ВПГО «Спілка аудиторів України» в Одеській області; сертифікат учасника II-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту».

Також, сертифікат учасника II-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» отримала Ольга Духовська.

Варто відзначити, що одним із членів оргкомітету Олімпіади була Петрик Олена Анатоліївна – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри аудиту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, яка у 1995 році започаткувала в КНЕУ дисципліну «Організація і методика аудиту». Олена Анатоліївна отримала Подяку за підготовку студентів та участь в організації Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту».

Кафедра аудиту сприяла формуванню подарункових пакетів учасникам Олімпіади за рахунок залучення аудиторських фірм в якості спонсорів.

Більш детальну інформацію про Олімпіаду можна дізнатися тут.

Колектив кафедри аудиту та факультету обліку та податкового менеджменту вітає з переможним місцем Тетяну Таранік, успішною участю в олімпіаді Ольгу Духовську та отриманими нагородами наших студенток, а також їх наукових керівників д.е.н., проф. Олену Анатоліївну Петрик, д.е.н., проф. Юлію Борисівну Слободяник, к.е.н., доц. Надію Олександрівну Бугай, к.е.н., доц. Іллю Олександровича Мариніча!

Бажаємо творчої наснаги, успіхів у навчанні і роботі та нових перемог!