Факультет обліку та податкового менеджменту

30 травня 2019 року у Польщі (м. Варшава) пройшло зібрання на честь святкування 100 років СІМА06 Червня 2019р.

                                                                                                                 

                 30 травня 2019 року у Польщі (м. Варшава) пройшло зібрання на честь святкування100 років СІМА під назвою: «Конституція для науки в Польщі та переосмислення фінансів у цифровому світі: зайнятість, освіта та партнерство (Constitution for Science in Polandand Reinventing FinanceinDigital World: Employability, Education and Partnership

 

   Захід був організований Міністерством науки і вищої освіти та Інститутом бухгалтерів (СІМА) - провідним і найбільшим у світі професійним органом управлінських бухгалтерів.
   У зустрічі взяли участь 14 кращих економічних університетів Європи, а саме: 8 польських економічних університетів, в яких було запущено CIMA та університетську програму, а також 6 кращих економічних університетів з Центральної та Східної Європи: України, Словаччини, Чехії, Румунії, Болгарії та Угорщини, щоб обговорити проблеми, що виникають внаслідок цифрової трансформації та співробітництво між академічною спільнотою та бізнес-середовищем. 

Від ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» захід відвідав декан факультету обліку та податкового менеджменту Бондар Микола Іванович, д.е.н., професор.

   Метою заходу було надати учасникам можливість отримати останню інформацію про зміну потреб роботодавців щодо знань і навичок, отриманих випускниками економічних досліджень. Важливо було також показати, з якими викликами стикаються університети в усьому світі в часи цифрової трансформації і як вони вирішують їх, створюючи сучасні навчальні програми та впроваджуючи нові моделі освіти.   
   Зустріч розпочалася з виступу Державного секретаря Міністерства науки і вищої освіти Анджея Станіславека, який розповів про реформу вищої освіти в Польщі та про важливість узгодження навчальних планів університету з потребами міжнародних роботодавців.
   Подальші виступи виступили представники CIMA: Карен Пханг CPA, FCMA, CGMA, заступник директора - Академічне співробітництво; Якуб Бейнарович, заступник директора, Європа; Шейн Бальзан FCMA, CGMA, старший директор, розробка навчальної програми; і д-р Івон Хінсон CPA, CGMA, Academic in Residence. 

   Останньою офіційною частиною заходу стала панельна дискусія з роботодавцями під назвою «Працездатність, освіта та партнерство», модератором якої став Шейн Бальзан. У ньому взяли участь старші фінансові фахівці та Chartered Global Management бухгалтери (CGMA), які розповіли про профіль випускників економічних факультетів та навички, які спеціалісти з фінансів повинні мати у світі робототехніки та автоматизації.
   Одним з прикладів модернізації університетських пропозицій є адаптація навчальних програм до рівня, який дозволяє отримати професійні сертифікати, такі як диплом CIMA з управлінського обліку в рамках програми CIMA & University. Це дає студентам можливість отримати знання, підтверджені глобальними іспитами CIMA, які відповідають потребам міжнародних роботодавців. Деякі польські університети зараз знаходяться на етапі створення спеціальних команд для уніфікації своїх навчальних програм з програмою CIMA.
   Зустріч з міжнародними університетами при Міністерстві науки і вищої освіти також була прекрасною можливістю відзначити 100-річний досвід провідного менеджменту бухгалтерського обліку в усьому світі. Заснований у 1919 році, він мав 100-річчя 8 березня 2019 року. - ґрунтуючись на нашій 100-річній спадщині, ми приймаємо наше майбутнє. Оскільки CIMA розраховує на наступні 100 років, вона може зробити це з упевненістю, знаючи, що вона володіє перевагами цієї об'єднаної сили, справді глобальним стандартом з призначенням Chartered Global Management Accountant (CGMA), а також засобами для забезпечення найвищої в світі якості кваліфіковані бухгалтери зі знанням, розумінням і передбаченням, щоб задовольнити вимоги швидко мінливого світу.

   У січні 2019 року CIMA оголосила про оновлену професійну кваліфікацію CIMA, адаптовану до вимог майбутнього фінансів, оновлену систему компетенцій CGMA, що охоплює теми, що стосуються цифрових навичок, технології blockchain (блокчейн) і кібербезпеки, а також курс професійного розвитку Digital Mindset. процвітати в цифрову епоху. Цей вдосконалений набір компетенцій вважається найпопулярнішим і найсучаснішим у сфері управлінського обліку, який є одним з найбільш динамічно розвиваються напрямів бізнес-консалтингу і фахівці якого відіграють все більш важливу роль у своїх організаціях.